مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری همدان باید به توسعه بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر در استان توجه ویژه داشت

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری همدان باید به توسعه بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر در استان توجه ویژه داشت

پورمجاهد : توجه به مسائل اجتماعی روستاییان وعشایر از اولویت های بخشداران می باشد وهر ماهه گزارش عملکردی از وضعیت بیمه در بخش مربوطه به دفتر امور روستایی ارائه دهند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر،جلسه دفترامور روستایی استانداری همدان با بخشداران در خصوص صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان وعشایر در استانداری همدان با حضور تمامی بخشداران استان برگزار شد .      

مهدی سماواتی مدیر صندوق استان گزارش کاملی از وضعیت آماری صندوق استان و اقدامات صورت گرفته ارائه و بیان کرد دولت گام های ارزشمندی در حوزه سلامت جامعه و حمایت اجتماعی از روستاییان و عشایر برداشته و از بخشداران تقاضا داریم در منطقه حوزه فعالیت خود به این موضوع بپردازند تا درآینده افراد روستایی وعشایری از بنیه اقتصادی واجتماعی مناسبی برخوردار شوند.

وی افزود: سهمیه تکلیفی برای هربخش مشخص شده و تقاضا داریم بخشداران این سهمیه را به دهیاران ابلاغ نمایند.

پورمجاهد مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان اظهار داشت یکی ازخدمات ارزشمند به روستاییان و عشایر بیمه روستاییان می باشد و ضمن حمایت تمامی سازمان ها، باید به رشد و توسعه بیمه در استان توجه ویژه داشت.

وی افزود: توجه به مسائل اجتماعی روستاییان وعشایر از اولویت های بخشداران می باشد وهر ماهه گزارش عملکردی از وضعیت بیمه در بخش مربوطه به دفتر امور روستایی ارائه دهند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,499
  • 3,901,180
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©