با حکم وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی واعظ مهدوی نماینده ویژه وزارت رفاه در امور سیستان و بلوچستان شد

با حکم وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی واعظ مهدوی نماینده ویژه وزارت رفاه در امور سیستان و بلوچستان شد

وزیر رفاه با صدور حکمی، محمدرضا واعظ مهدوی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر را به عنوان نماینده وزارتخانه برای رسیدگی به امور استان محروم سیستان و بلوچستان منصوب کرد.


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور حکمی، دکتر محمدرضا واعظ مهدوی را به عنوان «نماینده وزارتخانه و هماهنگ کننده سازمان ها و معاونت ها برای بررسی، رسیدگی و پیگیری امور استان سیستان و بلوچستان» منصوب کرد.

دکتر ربیعی در این حکم، تجارب و سوابق واعظ مهدوی در حوزه رفاه اجتماعی را دلیل انتخاب وی به عنوان نماینده وزارتخانه عنوان کرده است. برنامه ریزی برای مناطق محروم با نگرش به بسط عدالت اجتماعی و اعتقاد به مبارزه با فقر، بیکاری و نابرابری در استان محروم سیستان و بلوچستان نیز از دیگر ویژگی های  مورد اشاره وزیر رفاه در این حکم بوده است.

واعظ مهدوی همچنین به عنوان مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه در امور عدالت اجتماعی و توازن منطقه ای فعالیت دارد.

گفتنی است اقدامات و تلاش های وی برای ارتقا شاخص های توسعه در سیستان و بلوچستان، قبلا با اعطای عنوان افتخاری شهروند سیستان و بلوچستان مورد قدردانی مردم شریف این استان مردم قرار گرفته است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©