برگزاری ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان وعشایر شهرستان رزن

برگزاری ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان وعشایر شهرستان رزن

سلامتی فرماندار شهرستان رزن  گفت : برقراری مستمری  بازنشستگی در سبد خانوار روستایی موجب حفظ وکرامت می شود و تمامی دستگاهای اجرایی در حوزه روستا بایستی همکاری بیشتری با صندوق داشته باشند تا بتوانیم جمعیت  بیشتری از این قشر زحمت کش جامعه را تحت پوشش قرار دهیم


به گزارش روابط عمومی جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان وعشایر شهرستان رزن در محل فرمانداری شهرستان رزن باحضور فرماندار ، مدیر صندوق استان، بخشداران و کارگزاران صندوق برگزار شد .                                                                   

مهدی سماواتی  مدیر صندوق استان ، گزارش کاملی از وضعیت آماری شهرستان رزن و اقدامات صورت گرفته ارائه و بیان کرد امیدواریم  با  تلاش  و کوشش، مدیریت  جهادی  و همکاری   مسئولین و ایجاد هم افزایی بین  دستگاه ای اجرای شهرستان رزن در آینده نزدیک   شاهد پوشش حداکثری بیمه‌ دراین شهرستان باشیم .

وی افزود: همکاری بسیار خوب فرماندار و بخشداران با کارگزاران صندوق موجب ارتقاء جایگاه این شهرستان درحوزه بیمه روستایی گردیده است  . سلامتی فرماندار شهرستان رزن  اظهار داشت برقراری مستمری  بازنشستگی در سبد خانوار روستایی موجب حفظ وکرامت می شود و تمامی دستگاهای اجرایی در حوزه روستا بایستی همکاری بیشتری با صندوق داشته باشند تا بتوانیم جمعیت  بیشتری از این قشر زحمت کش جامعه را تحت پوشش قرار دهیم  و یکی از خصوصیات این صندوق  پرداخت دو برابری حق بیمه توسط دولت بوده که انگیزه را جهت ثبت نام بیشتر می کند.

در پایان این جلسه چند حکم مستمری بازنشستکی  پیش ازموعد اهداء شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©