همکاری صندوق و سازمان بسیج سازندگی حمایت از طرح پرورش بلدرچین در روستاهای استان سیستان و بلوچستان

همکاری صندوق و سازمان بسیج سازندگی حمایت از طرح پرورش بلدرچین در روستاهای استان سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی ، مدیریت استان سیستان و بلوچستان با همکاری سازمان بسیج سازندگی اقدام به اجرای طرح پرورش بلدرچین با ضمانت خرید محصول نموده است . این طرح با هدف ایجاد اشتغال روستایی و درآمدزایی برای روستائیان و ...


به گزارش روابط عمومی ، مدیریت استان سیستان و بلوچستان با همکاری سازمان بسیج سازندگی اقدام به اجرای طرح پرورش بلدرچین با ضمانت خرید محصول نموده است . این طرح با هدف ایجاد اشتغال روستایی و درآمدزایی برای روستائیان و عشایر برنامه ریزی شده و اجرا می گردد . افراد با داشتن حداقل امکانات شامل اتاقی 15 متری و گرفتن جوجه یک روزه از سازمان بسیج سازندگی به صورت نقدی یا امانی می توانند در این طرح شرکت نمایند و در پایان دوره بلدرچین پرورش یافته به قیمت روز توسط سازمان خریداری خواهد شد.

مدیریت سیستان و بلوچستان با صدور اطلاعیه ای خطاب به کارگزاری های سطح استان آنان را موظف به اطلاع رسانی در این خصوص نموده است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©