پیام تبریک عید سعید فطر دعوت از خیرین برای مشارکت در گسترش بیمه های پایه

پیام تبریک عید سعید فطر دعوت از خیرین برای مشارکت در گسترش بیمه های پایه

بسم الله الرحمان الرحیم   عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت


بسم الله الرحمان الرحیم

 

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت

صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت

 

فرارسیدن عید سعید فطر را بر میهمانان خوان هدایت و ایمان الهی تبریک و تهنیت می گوییم و همنوا با بندگان صدیق حضرت دوست، دستان امیدوار به اجابت را به دعا می گشاییم  و می خوانیم: «ای عظمت بی‏‌پایان و ای مالک هر دو جهان، ای ذات بی‏‌مثال سخاوت! ای کمال بی‏ زوال قدرت، ای بخشنده‏ ترینی که معنای بخششی و ای آمرزنده‏‌ای که پدیدآورنده تقوایی… از تو می‏‌خواهیم به حق این روز مبارک، که آن را برای مؤمنین عید قرار داده‌‏ای، درود و سپاس ما را نثار پیامبر رحمت، حضرت مُحمّد (ص) و اهل بیت مطهرش نمایی…»

در این روزهای جشن بندگی، از خداوند باری تعالی درخواست می کنیم که ما را بر ادامه اعمال خیر استوار سازد؛ اعمال خیری که ثمره صیام ماه رمضان باشد و بیش از هر زمان دیگری، شفقت بر همنوعان را در وجود ما بارور سازد. خداوند را شاکریم که در این ماه مبارک، توفیق عبادت و خدمت به مستضعفان را به ما عطا نمود. بارالها! از درگاه پر فیض تو مسالت می کنیم که به ما توفیق آن دهی که گام های بلندتری در راه گسترش پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر؛ به مثابه یک خیر جمعی بزرگ برداریم.

 

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر که به برکت اهتمام نظام جمهوری اسلامی بر گسترش عدالت شکل گرفته، با تبریک مجدد فرارسیدن عید سعید فطر، همگام و همراه با فرهنگ رمضان در اهتمام به محرومان، اقدام به تاسیس «صندوق خیرین بیمه روستاییان» می نماید و در راستای اعتلای آرمان رمضان از نیکوکاران و خیرین ارجمند  دعوت می کند برای گسترش بیمه های اجتماعی پایه در مناطق محروم، شهرهای کوچک و روستاها، این صندوق را یاری رسانند.

 

محمدرضا واعظ مهدوی

مدیرعامل

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,890
  • 4,129,154
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©