عماد استکی مدیر اصفهان: ترویج عضویت در صندوق تامین آتیه را به ارمغان می آورد

عماد استکی مدیر اصفهان: ترویج عضویت در صندوق تامین آتیه را به ارمغان می آورد

عماد استکی مدیر اصفهان:از دهیاران و شوراهای اسلامی روستا و مناطق عشایری در جهت ترویج و اطلاع رسانی به کشاورزان،روستائیان و عشایر یاری می طلبیم.


عماد استکی مدیر صندوق استان اصفهان در همایش دهیاران ، شوراهای اسلامی روستا و شوراهای عشایری بخش وردشت شهرستان سمیرم که با حضور فرماندار شهرستان و بخشداران و تنی چند از مسئولین شهرستانی در روستای ده نساء سفلی برگزار شد ، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک  عیدسعید فطر، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر را حاصل تصویب قانون ساختار نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی دانسته و این نظام تأمین را به سه حوزه بیمه ای ، حمایتی و توانبخشی و حوزه امدادی تقسیم کرد.
وی افزود : صندوق که در حوزه بیمه ای نظام تأمین اجتماعی قرار دارد در سال 1384 با مأموریت تحت پوشش قرار دادن روستائیان وعشایر، فعالیت خود را آغاز نمود . استکی از دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاها و مناطق عشایر خواست با توجه به اینکه بیمه اجتماعی روستائیان یک بیمه اختیاری است و نیازمند ترویج ، اطلاع رسانی و اعتمادسازی مستمر در جامعه هدف می باشد ایشان به عنوان معتمدین مناطق خود ، به شیوه های مختلف در امر ترویج عضویت در صندوقکارگزاران را یاری نمایند که نتیجه آن تأمین آتیه و به ارمغان آوردن آرامش و امنیت برای مردم  است . مدیر اصفهان توضیحاتی در خصوص شرایط و مزایای عضویت در صندوق ارائه داد . در پایان ، احکام مستمری بازنشستگی پیش از موعد و ازکارافتادگی و مستمری بازماندگان تنی چند از اهالی منطقه با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان اعطاء گردید .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 623
  • 3,888,878
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©