پوشش همگانی بیمه اجتماعی به عنوان بیمه پایه در استان البرز

پوشش همگانی بیمه اجتماعی به عنوان بیمه پایه در استان البرز

صادقلو فرماندار طالقان در راستای اطلاع رسانی به افراد مشمول از اعضای شورای اسلامی روستاها و شهر خواست تا نسبت به فرهنگ سازی و اطلاع رسانی از مزایای بیمه در مناطقخود اهتمام بیشتری داشته باشند.


هادی بشیری مدیر صندوق استان البرز در همایش شوراهای اسلامی شهرستان طالقان از پوشش همگانی بیمه اجتماعی به عنوان بیمه پایه در این شهرستان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در این همایش که با حضور فرماندار و تمامی شوراهای اسلامی شهرستان طالقان برگزار شد بشیری مدیر استان البرز با بیان اهداف،وظایف و مزایای صندوق گزارشی از وضعیت بیمه شدگان شهرستان را ارائه و برنامه های صندوق استان را تشریح کرد. بشیری گفت : پوشش همگانی بیمه اجتماعی به عنوان بیمه پایه برای تمامی افراد فاقد پوشش بیمه ای یکی از مهمترین برنامه های صندوق است که از طریق ایجاد اشتغال و توانمند سازی کشاورزان رو ستائیان،عشایر و سایر مشمولین صندوق این امر محقق خواهد شد.

صادقلو فرماندار طالقان در راستای اطلاع رسانی به افراد مشمول از اعضای شورای اسلامی روستاها و شهر خواست تا نسبت به فرهنگ سازی و اطلاع رسانی از مزایای بیمه در مناطقخود اهتمام بیشتری داشته باشند.در پایان این  همایش تعدادی از احکام مستمری بگیران این شهرستان به آنان هدا گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©