نوراله طاهری فرماندار شهریار: ایجاد اعتماد به نفس در بین روستائیان از ثمرات بیمه اجتماعی است

نوراله طاهری فرماندار شهریار: ایجاد اعتماد به نفس در بین روستائیان از ثمرات بیمه اجتماعی است

به گزارش روابط عمومی،دکتر محمد رضا واعظ مهدوی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر صبح امروز در ادامه سفر کاری به شهرستان شهریار در نشستی با حضور فرماندار شهرستان شهریار با اعضای شوراهای اسلامی و ...


به گزارش روابط عمومی،دکتر محمد رضا واعظ مهدوی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر صبح امروز در ادامه سفر کاری به شهرستان شهریار در نشستی با حضور فرماندار شهرستان شهریار با اعضای شوراهای اسلامی و بزرگان و ریش سفیدان روستایی دیدار و گفتگو کرد.

این نشست که به جهت معرفی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر برگزار شد با سخنرانی نورالله طاهری، فرماندار شهرستان شهریار آغاز شد.

فرماندار شهرستان شهریار با بیان اینکه بیمه روستائیان ارائه خدمتی مدرن است که کشاورزان را تحت پوشش قرار میدهد تاکید کرد که این بیمه برای روستاییان امید بخش خواهد بود.

نورالله طاهری ایجاد اعتماد به نفس در بین روستائیان را از دیگر ثمرات بیمه روستایی دانست و توضیح داد: اینکه روستائیان می توانند با پرداختی اندک درآمدی ثابت داشته باشند برایشان ایجاد امید و اعتماد به نفس کرده است. فرماندار شهرستان شهریار با بیان اینکه هدف دولت حفظ ساختار روستاها است و ایجاد امید در بین آنها شرح داد که بیمه روستایی کار تاثیرگذار دولت برای رسیدن به این هدف بوده است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©