فرماندار کوهرنگ خواستار گسترش چتر بیمه اجتماعی شد

فرماندار کوهرنگ خواستار گسترش چتر بیمه اجتماعی شد

اجلاس سراسری مدیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در کوهرنگ استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد.


اجلاس سراسری مدیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در کوهرنگ استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی، این نشست با سخنان زمان پور، فرماندار شهرستان کوهرنگ آغاز شد. وی با بیان خیرمقدم به مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونان و مدیران صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر، به بیان نمایی از وضعیت شهرستان پرداخت و گفت: شهرستان کوهرنگ بزرگترین جمعیت عشایری استان را در خود جای داده است. فرماندار کوهرنگ، با برشمردن خدمات صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، این اقدامات را مطلوب ارزیابی کرد. وی با اشاره به پراکندگی جمعیت عشایری استان در 370 سکونتگاه، خواستار برنامه ریزی بهتر برای ارائه خدمت و گسترش چتر بیمه ای شد.

در ادامه نشست، شاه بندری، مدیر استان چهارمحال و بختیاری گزارشی از وضعیت خدمات صندوق در این منطقه ارائه کرد. وی به افزایش عضویت در صندوق اشاره کرد و گفت: پراکندگی جمعیت کشاورز، روستائیان و عشایر در سطح منطقه شیوه های نوین جذب را می طلبد که با مساعدت های ستاد مرکزی مشغول برنامه ریزی آن هستیم.

شاه بندری در ادامه به بیان آماری پرداخت که مبین رشد عملکرد مدیریت استان چهارمحال و بختیاری در سال 1396 بود. وی با تشکر از حضور اعضای هیات مدیره، مدیرعامل، معاونان و مدیران ستادی و استانی، گفت: امیدواریم این اجلاس زمینه خدمات بیشتر به طبقه شریف روستائیان و عشایر را فراهم آورد. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 482
  • 3,897,163
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©