برگزاری جلسه با مدیر کل امور روستایی استان بوشهر

برگزاری جلسه با مدیر کل امور روستایی استان بوشهر

به گزارش روابط‌ عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان بوشهر جلسه ای با موضوع همکاری دهیاران و شوراهای استان با صندوق بیمه برگزار گردید . در این دیدار مدیر کل دفتر امور روستایی ...


به گزارش روابط‌ عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان بوشهر جلسه ای با موضوع همکاری دهیاران و شوراهای استان با صندوق بیمه برگزار گردید .

در این دیدار مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری بوشهر و کازرونی مدیر استان بوشهر بر همکاری هر چه بیشتر صندوق با دفتر امور روستایی استانداری تاکید کردند. همچنین حضور نماینده صندوق در جلسه بخشداری ها  وفرمانداری ها  با توجه به نزدیک بودن روز روستا در 14 تیر ماه وبرگزاری همایش دهیاران از مدیر عامل محترم صندوق دعوت بعمل آمد تا در همایش مذکور شرکت نموده و توضیحاتی در خصوص صندوق و مزایای عضویت در آن را جهت تحت پوشش نمودن جامع هدف ایراد نمایند و همچنین دفتر امور روستایی دستور اداری به فرمانداری ها حضور همیشگی نماینده صندوق در جلسه شورای اداری شهرستان ها ارسال نمودند .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 739
  • 4,128,003
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©