برگزاری نشست هم اندیشی کارگزاران استان یزد

برگزاری نشست هم اندیشی کارگزاران استان یزد

یارمند مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد گفت: یکی از وظایف مهم و سنگینی که بر دوش ما و شما قرار دارد این است که در روستاها و مناطق محروم فرهنگ سازی نموده تامردم بهتر و بیشتر مزایای استفاده و بهره مندی از این صندوق را بدانند


به گزارش روابط عمومی صندوق، نشست کارگزاران صندوق استان یزد در سالن تلاش اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با حضور یارمند مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و شفیعی عضو کمیسیون پزشکی برگزار شد . ابتدا ابراهیمی مدیر صندوق استان ضمن عرض خوشامدگویی ، توضیحاتی در خصوص سیاست های جدید صندوق در سال جاری ، اعلام سهمیه تکلیفی جذب و تمدید ، وضعیت آماری هر کارگزاری ، تجهیز نمودن دفاتر کارگزاری ، تکریم ارباب رجوع و پیگیری جدی در خصوص تمدید بیمه شدگان ارائه داد و در ادامه  شفیعی توضیحاتی در خصوص بخشنامه ها و امور مرتبط با ازکارافتادگی و مدارک الزامی جهت درج در پرونده را ارائه نمود . در بخش بعدی نشست ، طاهری کارمنددفتر استان توضیحاتی در خصوص مطالب مرتبط به پرونده های فوتی و بازنشستگی ، شرایط اولیه متقاضی جهت برقراری مستمری و نحوه تشکیل پرونده و چگونگی ثبت درخواست های مستمری در سامانه سبا و ارسال به دفتر استان را ارائه کرد . در ادامه ، یارمند مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری ضمن تقدیر و تشکر از کارگزارانی که توانسته اند با همت و تلاش خود ضریب نفوذ بیمه را ارتقا دهند گفت صندوق امکانات و منابع مالی خوبی به جامعه هدف که مردم محروم و روستایی هستند اختصاص داده است . وی در ادامه گفت یکی از وظایف مهم و سنگینی که بر دوش ما و شما قرار دارد این است که در روستاها و مناطق محروم فرهنگ سازی نموده تا مردم بهتر و بیشتر مزایای استفاده و بهره مندی از این صندوق را بدانند و مطمئن باشید که اگر مردم اعتماد و باورنسبت به ما و صندوق داشته باشند و بدانند چه مزایای خوبی از این صندوق به آنها می رسد قطعا با اشتیاق بیشتری جهت عضویت در این صندوق اقدام می کنند . در حاشیه این نشست صدا و سیمای مرکز یزد گزارشی از مدیر صندوق استان و جلسه جهت پخش در خبر صداو سیمای مرکز استان تهیه نمود .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 614
  • 3,888,869
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©