با حضور سید حمید کلانتری احکام مستمری بگیران استان کردستان اهداء شد

با حضور سید حمید کلانتری احکام مستمری بگیران استان کردستان اهداء شد

به گزارش روابط‌عمومی،در جریان سفر جناب آقای سید حمید کلانتری ، معاون امور تعاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به استان کردستان و با حضور  مدیرکل اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و احمد پور مدیر ...


به گزارش روابط‌عمومی،در جریان سفر جناب آقای سید حمید کلانتری ، معاون امور تعاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به استان کردستان و با حضور  مدیرکل اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و احمد پور مدیر صندوق در استان احکام بازنشستگی پیش از موعد ، ازکار افتادگی و بازماندگان بیمه شدگان صندوق به تعدادی از روستائیان حومه شهرستان کامیاران اهدا گردید.

در این مراسم که در آبادی نشور سفلی با دعوت از ساکنین روستا و با حضور ایشان و تعدادی از مقامات استانی و محلی صورت گرفت بیمه شدگانی که مشمول دریافت مستمری بازنشستگی پیش از موعد ، ازکار افتادگی و بازماندگان می باشند ،  احکام خود را از آقای کلانتری معاون محترم وزیر دریافت کردنند.

کلانتری درحین اهدا احکام نسبت به ضرورت عضویت روستائیان و بهره مندی روستائیان از خدمات صندوق تاکید کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©