با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل صندوق احکام بازنشستگی روستائیان و عشایر استان گلستان اهداء شد

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل صندوق احکام بازنشستگی روستائیان و عشایر استان گلستان اهداء شد

در متن این احکام، روستاییان و عشایر به عنوان طبقه تولیدکننده و کم مصرف جامعه مورد تقدیر و ستایش قرار گرفته اند.


نخستین سری از احکام بازنشستگی پیش از موعد روستاییان تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گلستان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی ، علی ربیعی و محمدرضا واعظ مهدوی صبح روز پنج شنبه هفتم تیر، به روستای محمدآباد گرگان رفتند و احکام بازنشستگی و از کارافتادگی ۶ نفر از بیمه شدگان روستایی و عشایری عضو صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستاییان و عشایر را  اهدا کردند. در متن این احکام، روستاییان و عشایر به عنوان طبقه تولیدکننده و کم مصرف جامعه مورد تقدیر و ستایش قرار گرفته اند.

بنابر اعلام صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مذاکراتی در حال انجام است تا احکام بازنشستگی و فیش های حقوقی اعضای تحت پوشش این صندوق نیز از اعتبار احکام و فیش های بازنشستگان کشوری و لشکری برخوردار شود و امکان وثیقه گذاری یا ضمانت برای کشاورزان، روستاییان و عشایر نیز فراهم شود.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,484
  • 3,901,165
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©