نشست سراسری کارگزاران استان کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان دنا برگزار شد

نشست سراسری کارگزاران استان کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان دنا برگزار شد

اولین نشست سراسری کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای برگزاری جلسات ماهیانه با کارگزاران تا پایان سال 1397 در شهرستان دنا (شهر سی سخت) با حضور کریمی مدیر ...


اولین نشست سراسری کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای برگزاری جلسات ماهیانه با کارگزاران تا پایان سال 1397 در شهرستان دنا (شهر سی سخت) با حضور کریمی مدیر استان کهکیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، کریمی در این نشست عنوان کرد هدف از برگزاری این نشست ارتقاء دانش و مهارت کارگزاران در انجام امور اجرایی و تسلط بر اهداف و ماموریت های صندوق و همچنین پاسخ به نیازهایی که افراد در ارتباط با حرفه خود پیوسته با آن روبرو می شوند دانست ، وی در ادامه به نحوه ی برگزاری این جلسات به صورت ماهیانه و تا پایان سال 1397 و قبل از 10 هر ماه با کارگزاران استان اشاره ای داشتند. ایشان مروری برمصوبات جلسه گذشته داشتند و نکاتی در خصوص بخشنامه ها  را برای آنها قرائت و توضیح دادند. وی با ارائه ی گزارش عملکرد و آمار بیمه شدگان این صندوق در استان و شیوه تعامل با دستگاهها متذکر شدند و در ادامه کارگزاران به صورت میدانی از دفتر کارگزار نمونه ی شهرستانی بازدید نموده اند.

در پایان روز برگزاری این جلسه، کارگزاران ضمن بازدید از مناطق عشایری و دیدنی شهرستان دنا (شهر سی سخت) از جمله چشمه میشی، چشمه کوه گل به یکی از بیمه شدگان که از کار افتادگی کلی شده بودند حکم مستمری بگیری را به وی اهدا نمودند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©