سیف مسئول بسیج عشایر کشور: نهایت تلاش و همکاری را در جهت جذب حداکثری جامعه عشایری به کار خواهیم گرفت

سیف مسئول بسیج عشایر کشور: نهایت تلاش و همکاری را در جهت جذب حداکثری جامعه عشایری به کار خواهیم گرفت

متین رزم: بسیج گسترده ترین تشکل کشور است و با همکاری و مشارکت با بسیج قطعا در برخورداری عشایر از این خدمت تسریع خواهد شد.


متین رزم دستیار ویژه مدیرعامل از دفتر کارگزاری دهیاری نیکنامده شهرستان شمیرانات بازدید کرده و از نزدیک در جریان امور اجرایی کارگزارای قرار گرفتند. وی ضمن ارائه راهکارها و بررسی نظرات کارگزاری بر ضرورت تلاش بیشتر جهت توسعه بیمه روستایی تاکید نموده و خواستار پوشش 100 درصدی تا پایان امسال شد.

مقرر شد در اولین فرصت میز خدمت راه اندازی شود و در صورت تحقق پوشش کامل بیمه جشن شکرانه با حضور مقامات و مسئولین برگزار گردد. متین رزم یکی دیگر از وظایف کارگزاری را کشف ظرفیتها و طرحهای اشتغالزائی دانست و مقرر شد دهیاری طرح های قابل انجام را به مدیریت استان ارائه نماید. 

 در ادامه متین رزم با سردار سیف مسئول بسیج عشایر کشور مذاکره نموده و بسیج را مهمترین ظرفیت برای توسعه بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر دانست. وی بسیج را گسترده ترین تشکل کشور دانسته و تاکید داشت با همکاری و مشارکت طرفین قطعا در برخورداری عشایر از این خدمت تسریع خواهد شد. متین رزم تاکید داشت صندوق امادگی دارد به بسیج عشایر مجوز کارگزاری اعطاء نموده تا ضمن اشتغالزائی برای تعدادی از بسیجیان حداکثر پوشش جامعه عشایری نیز فراهم گردد. سیف عنوان کرد بسیج عشایر نهایت تلاش و همکاری را در این خصوص خواهد داشت و مقرر گردید ضمن ملاقات با مدیر عامل صندوق تفاهم نامه ای نیز منعقد گردد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©