دهقان زاده بخشدار بخش مرکزی شهرستان مهریز: بیمه اجتماعی از اولویت های اصلی زندگی هر فرد است

دهقان زاده بخشدار بخش مرکزی شهرستان مهریز: بیمه اجتماعی از اولویت های اصلی زندگی هر فرد است

به گزارش روابط عمومی، نشست هم اندیشی دهیاران شهرستان مهریز با حضور مدیر استان و کارگزاران شهرستان برگزار شد . ابراهیمی با حضور در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از دهقان زاده بخشدار محترم بخش مرکزی شهرستان مهریز و ...


به گزارش روابط عمومی، نشست هم اندیشی دهیاران شهرستان مهریز با حضور مدیر استان و کارگزاران شهرستان برگزار شد . ابراهیمی با حضور در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از دهقان زاده بخشدار محترم بخش مرکزی شهرستان مهریز و دهیاران شهرستان ، توضیحاتی در خصوص مزایا و حمایت هایی که دولت از طریق این صندوق در اختیار جامعه شمول به خصوص روستائیان و عشایر قرار داده است ارائه دادند و در ادامه با بیان  آماری از وضعیت بیمه شدگان شهرستان همکاری بیشتر در خصوص شناسایی افراد فاقد بیمه و افرادی که قطع ارتباط بیمه ای دارند را خواستار شد .

در ادامه دهقان زاده بخشدار بخش مرکزی شهرستان مهریز بیمه را یکی از اولویت های اصلی زندگی هر شخص بیان کرد و گفت کلیه دهیاران موظف هستند  در نمازهای جماعت ، نشست ها و جلسات روستایی نسبت به معرفی صندوق و شناسایی افراد فاقد بیمه اقدام کنند.

در این نشست همچنین حکم دونفر از مستمری بگیران بازنشستگی پیش از موعد به آنها اعطا شد .

 در پایان ابراهیمی با شرکت در برنامه ده گردشی بازدیدی از کارگاه قالی بافی و دوزندگی بانوان تنگ چنار داشتند که با توجه به بیمه نبودن قالی بافان مقرر شد جهت عضویت این بانوان به صندوق از طرف کارگزاری اقدام شود .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 732
  • 4,127,996
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©