گرامیداشت 14 هم تیر ماه در شهر اورامان "سالروز تاسیس نهاد شهرداری و دهیاری ها"

گرامیداشت 14 هم تیر ماه در شهر اورامان "سالروز تاسیس نهاد شهرداری و دهیاری ها"

به گزارش روابط عمومی ، جلسه شورای اداری بخش اورامان به مناسبت چهاردهم تیر ماه سالروز تاسیس نهاد شهرداری و دهیاری در شهر اورامان با حضور معاون برنامه ریزی فرماندار ، بخشدار  ، شهردار ، اعضای شورای اسلامی بخش ، ...


به گزارش روابط عمومی ، جلسه شورای اداری بخش اورامان به مناسبت چهاردهم تیر ماه سالروز تاسیس نهاد شهرداری و دهیاری در شهر اورامان با حضور معاون برنامه ریزی فرماندار ، بخشدار  ، شهردار ، اعضای شورای اسلامی بخش ، امامان جمعه ، دهیاران و فرماندهان نظامی و انتظامی در محل کتابخانه این شهر برگزار شد.

درابندا جلسه صباح محمدی بخشدار اورامان ، دید مثبت مدیران ارشد مجموعه صندوق به منطقه اورامان را ارج نهاده و آمادگی بخشداری را جهت همکاری همه جانبه اعلام کرد.

در ادامه احمد پور مدیر استان ضمن تبریک این روز به دهیاران ، خلاصه ای از رسالت صندوق را بیان و خواستار همکاری بیش از پیش بخشداری ، دهیاران و استفاده حداکثری از ظرفیت امامان جمعه در این بخش شد . در پایان  از زحمات و حمایتهای امام جمعه محترم شهر اورامان و دهیاران  این بخش تقدیر به عمل آمد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©