برگزاری دومین نشست کارگزاران خراسان جنوبی

برگزاری دومین نشست کارگزاران خراسان جنوبی

دومین نشست دوره ای کارگزاران استان به صورت متمرکز با حضور جناب آقای هنردوست نائب رئیس محترم هیئت مدیره برگزار گردید.                                  به گزارش روابط عمومی،در این ...


دومین نشست دوره ای کارگزاران استان به صورت متمرکز با حضور جناب آقای هنردوست نائب رئیس محترم هیئت مدیره برگزار گردید.                                  به گزارش روابط عمومی،در این نشست که با سخنان ابوالفضل فرج زاده ، مدیر استان خراسان جنوبی آغاز شد، وی با ارائه گزارش کاملی از وضعیت آماری صندوق در استان، به تشریح نقاط قوت و ضعف کارگزاری­ های استان  پرداخت و در ادامه اقدامات صورت گرفته و در دست اجرا را تشریح کرد.

فرج زاده گفت در این نشست ها می توان نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کرد ، دانش و مهارت خود را ارتقاء و بهترین پاسخ ها را به سوالات ناتمام مراجعه کنندگان داد.

وی عنوان کرد این جلسات تا پایان سال به طور منظم برگزار خواهد شد و کارگزاران می بایست در این جلسات شرکت نمایند . همچنین مروری برمصوبات جلسه گذشته داشته و خواستار گزارش اقدامات صورت گرفته از کارگزاران شد . در ادامه 2 کارگاه آموزشی درخصوص قوانین و مقررات سازمان تامین اجتماعی توسط آقای شکرآبی کارشناس تامین اجتماعی استان و بخشنامه ها و دستورالعمل های صندوق و نحوه ثبت تعهدات توسط  عبداللهی کارشناس استان برگزار گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©