در شهرستان بیرجند از اولین تمبر یادبود صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر رونمایی شد

در شهرستان بیرجند از اولین تمبر یادبود صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر رونمایی شد

حامد نخعی مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان بیرجند، از تمامی دهیاران شهرستان تقاضای همکاری در معرفی بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر و مزایای آن در سطح روستاهای شهرستان نمود.


مراسم تجلیل از دهیاران همیار بیمه اجتماعی که چهادهم تیرماه به میزبانی کارگزار ویژه شهرستان بیرجند و صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان بیرجند در عمارت زیبای رحیم آباد با حضور مسئولین کشوری و استانی و هنرمندان ملی و استانی برگزار گردید.

ابتدا حامد نخعی مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان بیرجند، ضمن خیر مقدم و تقدیر از حضور و تعامل بسیار بالای مسئولین استانی و شهرستانی، از تمامی دهیاران شهرستان تقاضای همکاری در معرفی بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر و مزایای آن در سطح روستاهای شهرستان نمود.

سپس علی ناصری فرماندار شهرستان بیرجند با تأکید بر نقش و جایگاه نهاد دهیاری و دهیار در روستاها همچنین گرامیداشت این روز، به شرح تعاملات صورت گرفته پرداختند.

مسعود هنردوست نایب رئیس هیئت مدیره صندوق و ابوالفضل فرج زاده مدیر استان خراسان جنوبی  از حسن تعاملات و همکاری ارزنده ی فرماندار شهرستان بیرجند و محمدعلی محمدی، مدیرجهاد کشاورزی این شهرستان تقدیر و تشکر نمودند.

همچنین از اولین تمبر یادبود بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر کشور توسط کارگزاری 60019 شهرستان بیرجند با همکاری علی الهامی سرپرست اداره کل پست خراسان جنوبی رونمایی گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 604
  • 3,888,859
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©