غراوی نماینده گلستان: دستگاه های اجرایی از تمام ابزارها و ظرفیت های اطلاع رسانی برای معرفی صندوق استفاده نمایند.

غراوی نماینده گلستان: دستگاه های اجرایی از تمام ابزارها و ظرفیت های اطلاع رسانی برای معرفی صندوق استفاده نمایند.

احکام مستمری بگیران صندوق با حضور غراوی نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی در روستای تمرقره قوزی شهرستان کلاله و در جمع مردم این دیار اعطاء شد.


به گزارش روابط عمومی احکام مستمری بگیران صندوق با حضور غراوی نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی در روستای تمرقره قوزی شهرستان کلاله و در جمع مردم این دیار اعطاء شد.

در این مراسم دانیال پولادوند مدیر استان گلستان با برشمردن خدمات ویژه صندوق برای روستاییان وعشایرگفت:مستمری بگیرانی که امروز در خدمت آنها بودیم کسانی هستند که ده سال قبل به فکر امروز بوده و درصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر بیمه شده و حق بیمه پرداخت کرده اند و در سنین بالا و بازنشستگی مستمری بازنشستگی برای آنها برقرار شده است و تا آخر عمر از این مستمری استفاده خواهند نمود.

مدیر صندوق استان با اشاره به اینکه تمامی ساکنان روستاها و مناطق عشایری می توانند به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر در آیند و با پرداخت مبالغ جزئی ازخدمات آن بهره مند شوند افزود:صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر درآمد مستمری را برای بازنشستگان عزیز تامین می نماید.

وی با بیان اینکه بازنشستگی در حقیقت یک اطمینان نسبت به آینده است و اگر جوانان عزیز روستایی امروز به فکر فردای خود باشند و امروز خودرا بیمه کنند وقتی به سن بازنشستگی و سالمندی برسند می توانند از مزایای آن بهره مند شوند اظهار داشت: امروز تمامی روستاییانی که کمتر از 50 سال سن دارند می توانند به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر بپیوندد و با پرداخت ماهی 20هزار تومان بیمه شوند و در زمان بازنشستگی از مزایایی آن بهره مند گردند.

شهرام کوسه غراوی نماینده مردم شهرستان های شرق استان در مجلس شورای اسلامی نیز با حضور در این مراسم طی سخنانی شکل گیری صندوق را یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: کسانی که در گذشته از این خدمات نظام استقبال کرده اند امروز شاهد آن هستیم که از ثمرات آن بهره مند شده اند. وی خطاب به مسئولین شهرستانی حاضر در جلسه تأکید کرد دستگاه های اجرایی از تمام ابزارها و ظرفیت های اطلاع رسانی برای معرفی مزایای صندوق استفاده نمایند.

در ادامه با حضور برخی از مدیران ادارات شهرستانی ، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها دفتر موسسه کارگزاری صندوق در شهرستان کلاله افتتاح گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©