انصاری مدیر کل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری اصفهان: شاخص ارزیابی دهیاران ضریب نفوذ بیمه روستائیان و عشایر است

انصاری مدیر کل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری اصفهان: شاخص ارزیابی دهیاران ضریب نفوذ بیمه روستائیان و عشایر است

انصاری با اشاره به طرح هر دهیار یک کارگزار که توسط دفتر صندوق در استان به دفتر امور روستایی و شوراها ارائه شده ، که در آن هر دهیار به عنوان یک کارگزار به ترویج مزایای صندوق و شناسایی افراد مشمول فاقد بیمه اجتماعی و معرفی آنها به کارگزاران صندوق پرداخته ، از دهیاران خواست که هر دهیار خود را ملزم به شناسایی و معرفی چند نفر در ماه به کارگزار صندوق کند .


همایش سالانه فرمانداران ، بخشداران و دهیاران استان اصفهان در شهرستان نجف آباد با حضور فرمانداران ، بخشداران ، دهیاران ، مسئول فنی دهیاریها ، مدیران عامل شرکت تعاونی دهیاریها و تنی چند از مسئولین استان برگزار گردید . در این همایش دکتر انصاری مدیر کل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری اصفهان ضمن اشاره به خدمات ارزنده صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر در سالهای اخیر و لزوم افزایش چتر بیمه ای در روستاها و مناطق تحت پوشش صندوق از اضافه شدن شاخص ضریب نفوذ بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر به شاخص های ارزیابی دهیاران خبر داد و افزود دهیاران برتر در این زمینه مورد تشویق دفتر امور روستایی و شوراها و دفتر صندوق در استان قرار خواهند گرفت .

وی با اشاره به طرح هر دهیار یک کارگزار که توسط دفتر صندوق در استان به دفتر امور روستایی و شوراها ارائه شده ، که در آن هر دهیار به عنوان یک کارگزار به ترویج مزایای صندوق و شناسایی افراد مشمول فاقد بیمه اجتماعی و معرفی آنها به کارگزاران صندوق پرداخته ، از دهیاران خواست که هر دهیار خود را ملزم به شناسایی و معرفی چند نفر در ماه به کارگزار صندوق کند .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,263
  • 4,129,527
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©