اعطاء احکام مستمری بیمه شدگان استان قم

اعطاء احکام مستمری بیمه شدگان استان قم

احکام مستمری بازنشستگی ،ازکارافتادگی ، بازماندگان بیمه شدگان در محل منزل بیمه شدگان توسط علی رحیمی مدیر استان به همراه رئیس شورای شهر جعفریه به ایشان اهدا گردید دراین مراسم علی رحیمی ضمن آرزوی سلامتی و ...


احکام مستمری بازنشستگی ،ازکارافتادگی ، بازماندگان بیمه شدگان در محل منزل بیمه شدگان توسط علی رحیمی مدیر استان به همراه رئیس شورای شهر جعفریه به ایشان اهدا گردید

دراین مراسم علی رحیمی ضمن آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای بازنشستگان وبازماندگان بیمه شده متوفی ، از آنان خواست تا در تبلیغ و تشویق اطرافیانشان برای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر به نحوی مبلغ صندوق شوند. تا از فرصت ایجاد شده به نحوه مطلوب برخوردار گردند. وی همچنین از رئیس شورای شهر جعفریه خواست تا در جهت اطلاع رسانی و تبلیغات موثر با کارگزار مستقر در آن شهر همکاری لازم را داشته باشند .
همچنین در این دیدار رئیس شورای شهر جعفریه نیز قول همکاری با صندوق را داد وگفت در آینده نزدیک جلسه ای با حضور تمامی اعضا شوراها و دهیاران بخش جعفریه با موضوع صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر با دعوت از مدیر استان برگزار می نمائیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,457
  • 3,887,932
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©