برگزاری دومین کارآگاره آموزشی کارگزاران ایرانشهر و چابهار

برگزاری دومین کارآگاره آموزشی کارگزاران ایرانشهر و چابهار

دومین کارگاه آموزشی و هم اندیشی کارگزاران مرکز و جنوب استان با هدف ابلاغ و اطلاع از سیاستها ، برنامه ها و دستورالعمل های جدید و همچنین آموزشهای تخصصی و کاربردی با حضور باقری مدیر کل وصول حق بیمه و ...


دومین کارگاه آموزشی و هم اندیشی کارگزاران مرکز و جنوب استان با هدف ابلاغ و اطلاع از سیاستها ، برنامه ها و دستورالعمل های جدید و همچنین آموزشهای تخصصی و کاربردی با حضور باقری مدیر کل وصول حق بیمه و کارشناسان ستادی و استان بصورت منطقه ای در شهرستانهای ایرانشهر و چابهار برگزار گردید .

 در این نشست ، شاقوزایی مدیر صندوق استان ، ضمن تحلیل وضع موجود جذب و تمدید بیمه شدگان ، کارگزاران را به تلاش بیشتر و جهادی برای اعتماد سازی و آگاه سازی جامعه هدف فرا خواند و به ارتباط چهره به چهره با روستائیان و عشایر تاکید نمود و یادآور شد جهت اجرایی شدن مفاد تفاهم نامه  های کشوری و استانی ضروریست تا کارگزاران بصورت حضوری به دستگاهها و سازمانهای مرتبط مراجعه و نسبت به معرفی صندوق اقدام و جهت اجرای تفاهم نامه هماهنگی های لازم را بعمل آورده و مستندات را به مدیریت استان ارائه نمایند . وی به موضوع توانمند سازی و درآمد زایی روستائیان و عشایر اشاره و خواستار معرفی متقاضیان اجرای طرحهای اشتغالزا در قالب سامانه کارا و همچنین تسهیلات سازمان بسیج سازندگی شدند و اعلام نمودند از فرصت پیش آمده نهایت بهره برداری را داشته باشند .

در ادامه باقری مدیر کل وصول حق بیمه توضیحات کاملی از اصول و مبانی قانونی در حوزه رفاه اجتماعی ارائه و به بخشنامه ها و اخبار جدید صندوق در خصوص بازنشستگی پیش از موعد ، وضعیت بیمه پردازی افراد تحت پوشش کمیته امداد ، بهزیستی ، فرآیند سیستمی انتقال سوابق و پرداخت کسری حق بیمه و حق الزحمه کارگزاری و موارد دیگر اشاره نمودند .

 سپس کارشناسان ستاد به ارائه مباحث تخصصی و کاربردی در حوزه بیمه اجتماعی ، شامل آیین نامه تطبیق کارگزاری ها ، تعهدات قانونی و بازنشستگی ، نقل و انتقال سوابق بیمه ای و سامانه سبا پرداختند در خاتمه این دوره به سوالات و ابهامات مطرح شده پاسخهای لازم ارائه و مصوبات جلسه نیز ابلاغ گردید .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©