نشست آموزشی هم اندیشی کارگزاران شهرستان های شیراز و سروستان برگزار شد

نشست آموزشی هم اندیشی کارگزاران شهرستان های شیراز و سروستان برگزار شد

کمالی مدیر استان فارس ضمن ابراز امیدواری درخصوص افزایش آمار بیمه شدگان شهرستانهای شیراز و سروستان در سال جاری، از کارگزاران خواست نهایت تلاش خود را در این خصوص بکار گیرند.


به گزارش روابط عمومی در این نشست کمالی مدیر استان فارس با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط ستاد مرکزی صندوق در خصوص اهداف و برنامه های دفتر فارس در سال جاری نکاتی را به کارگزاران اعلام نمود .وی نکات ذیل را عنوان کرد:

1-تأکید بر تلاش بیشتر همکاران جهت اطلاع رسانی جامع و کامل به جامعه هدف از طریق هماهنگی و ارتباط گیری با شوراهای اسلامی روستا، دهیاران، بخشداری و فرمانداری های شهرستان ها و سایر دستگاههای ذی ربط .

2-اعلام سهمیه تکلیفی به کارگزاران و تأکید بر تحقق دستورالعمل صادره از ستاد مرکزی در خصوص پوشش حداکثری .

3- تأکید بر توانمندی کارگزاران از حیث اطلاعات بیمه ای و قوانین صندوق .

4-تشریح وضعیت تطبیق کارگزاران و تذکر جدی به کارگزاران که موفق به پوشش مشمولین منطقه محل استقرار خود نگردیده اند .

5-اعلام آمار جذب شده و مشمولین فارس و انتظاراتی که ستاد مرکزی از فارس به عنوان یکی از استانهای پیشرو در ثبت نام متقاضیان در کشور دارد .

6-الزام کارگزاران به تهیه آماری از روستاهای تحت پوشش خود با موضوع اعلام شده .

7-تأکید به کارگزاران جهت تشویق مشمولین به پرداخت سطح (1) درآمدی صندوق و اطلاع رسانی شرایط اقساطی جدید صندوق.

8-اعلام آمادگی دفتر جهت حضور در روستاها و همایشات مردمی برگزار شده توسط کارگزاران  .

9- انتخاب کارگزار معین در هر شهرستان و وظایف آنها .

در ادامه کمالی ضمن ارائه توضیحاتی درخصوص اصل های 29 و 21 قانون اساسی و نیز ماده (1) قانون ساختار نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی، دستورالعمل ها و سیاست های وزارت رفاه و صندوق را که شامل میز خدمت، پوشش صنایع دستی و ماده 57 قانون احکام دائمی می باشد به اطلاع کارگزاران رساند و نیز پیام مدیر عامل درخصوص گزارش جلسه ریاست جمهوری به مدیران ارشد نظام و ضرورت کار، صرفه جویی و مقاومت بیشتر در مواجهه با شرایط خطیر کنونی را تشریح نمود .

وی به برخی سؤالات کارگزاران در خصوص طرح بازنشستگی پیش ازموعد ، ازکارافتادگی و مستمری فوت  و نیز مباحث پیرامون مددجویان کمیته امداد پاسخ های لازم را داد .

در ادامه، کارشناس صندوق کار با آموزش سامانه سبا درخصوص بارگذاری مدارک بیمه شدگان ثبت نامی و درخواستهای بازنشستگی پیش از موعد و مستمری فوت را از طریق سیستم سمعی بصری مرحله به مرحله به کارگزاران آموختند و در هر قسمت نیز به سؤالات ایشان پاسخه ای لازم داده شد.

 همچنین گزارش فعالیت کارگزاران از حیث تعداد بیمه شده جذب شده در سه ماهه اول 97 و نیز سالهای 95 و 96 و همچنین تعداد مستمری بگیران رابه کارگزاری ها اعلام کردند.

 در پایان کمالی ضمن ابراز امیدواری درخصوص افزایش آمار بیمه شدگان شهرستانهای شیراز و سروستان در سال جاری، از کارگزاران خواست نهایت تلاش خود را در این خصوص بکار گیرند و مؤکداً پیگیر تشویق بیمه شدگان جهت تمدید بیمه خود باشند .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 263
  • 3,888,518
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©