کاروان " تدبیر امروز، امید فردا " به ایستگاه پنجم رسید.

کاروان " تدبیر امروز، امید فردا " به ایستگاه پنجم رسید.

طرح ده گردشی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان هرمزگان اجرا شد


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان هرمزگان : طرح ده گردشی مدیریت استان هرمزگان که با عنوان کاروان " تدبیر امروز، امید فردا " و با شعار «من بیمه شده ام» و با هماهنگی فرمانداران، بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی استان و با اعزام تیم اجرایی به مناطق هدف از اواخر خردادماه در استان هرمزگان آغاز گردیده بود طی دوره یک ماهه ی اجرای طرح هم اکنون به ایستگاه پنجم خود رسیده است. در این طرح کارشناسان و کارگزاران صندوق با حضور در محل های از پیش تعیین شده ضمن تشریح اهداف، مزایا و شرایط بیمه گذاری در صندوق از داوطلبین واجد شرایط نام نویسی به عمل می آوردند.
محمد علی دشوارگر مدیر استان هرمزگان در توضیح  این طرح گفت : اجرای طرح ده گردشی" تدبیر امروز، امید فردا " گامی است برای ایجاد آرامش و امید به آینده که با اجرای آن شاهد ترویج فرهنگ ،رشد ضریب نفوذ و اعتماد سازی در مورد بیمه در بین جوامع هدف خواهیم بود و و امیدواریم که در آینده ای نزدیک تمامی خانواده ها با قرار گرفتن زیر چتر بیمه ای از مزایای آن بهره مند گردند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 575
  • 3,871,876
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©