بازدید از مرکز توانبخشی علی اکبر(ع) شهرستان بیرجند

بازدید از مرکز توانبخشی علی اکبر(ع) شهرستان بیرجند

به مناسبت روز ولادت با سعادت امام رضا(ع) مدیراستان خراسان جنوبی و پرسنل صندوق استان به همراه کارگزاران ویژه از مرکز توانبخشی علی اکبر (ع) بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، ...


به مناسبت روز ولادت با سعادت امام رضا(ع) مدیراستان خراسان جنوبی و پرسنل صندوق استان به همراه کارگزاران ویژه از مرکز توانبخشی علی اکبر (ع) بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر در این بازدید مدیر استان خراسان جنوبی و کارگزاران ویژه شهرستانها مورد استقبال اکبری مطلق مدیر عامل مرکز توانبخشی قرار گرفتند. ، در ابتدا اکبری مطلقتو ضیحاتی در خصوص چگونگی فعالیت و خدمات رسانی به سالمندان و افراد معلول ذهنی و حرکتی که در این مرکز نگهداری می شوند توضیحاتی را ارایه کرد.

وی گفت:این مرکز نگهداری سالمندان  تنها مرکز نگهداری با امکانات ویژه در شرق کشور می باشد.

در ادامه ،جلسه ایدر محلدفتر مدیرعامل مرکزبه منظور تعامل و همکاری صندوق استانبامرکز توانبخشی به لحاظ کمک مالی به افرا د نیازمند این مرکز تشکیل گردید کهدر این جلسه ابتدا فرج زاده مدیر استان خراسان جنوبی توضیحاتی را در خصوص تعامل و همکاری دستگاههای زیر مجموعه وزارت متبوع و همچنین در خصوص مساعدت مالی کارگزاران ویژه شهرستانها مطالبی را ارایه کرد.

مدیرعامل مرکز توانبخشی از این اقدام صندوق استان تقدیر و تشکر بعمل آورد و بعد از اعلام نظر کارگزاران ویژه شهرستانها  در خصوص مساعدت مالی جمعا مبلغ 50میلیون ریال از محل کمکهای مدیر استان و کارگزاران ویژه به مرکز توانبخشی اهداگردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,465
  • 3,887,940
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©