تقدیر از کارگزار مبتکر استان خراسان جنوبی

تقدیر از کارگزار مبتکر استان خراسان جنوبی

در نشست مشورتی کارگزاران ویژه استان خراسان جنوبی از ابتکار زیبای کارگزاری 60019 تقدیر بعمل آمد


نشست مشورتی کارگزاران استان خراسان جنوبی برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی ،در این نشست که با سخنان ابوالفضل فرج زاده ، مدیر استان خراسان جنوبی آغاز شد. وی  در ادامه در خصوص سهمیه تکلیفی کارگزاران شهرستانها و هدف گذاری جهت جذب سهمیه تکلیفی به کارگزاران توضیحاتی را ارائه نمود و خواستار پیگیری ارائه طرحهای اشتغال پایدار روستایی  در حوزه فعالیت کارگزاران شد.

فرج زاده  گفت:  کارگزاران ویژه شهرستانها باید تشکیل  و برگزاری ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی  را از اولویتهای  اول  فعالیتهای  سال 97  خود برشمارند.

وی ادامه داد: کارگزاران صندوق در سراسر استان باید حضور مستمر در مناطق محروم و دهگردشی و در جمع اهالی روستا و مراسمات محلی بر اساس لیست رو ستاهای ابلاغی از سوی صندوق استان  برنامه ریزی داشته باشند .

فرج زاده با اشاره به موفقیت برخی از کارگزاری ها در جذب جامعه هدف گفت: کارگزاران بایستی با ایده ها  و ابتکارات جدید اقدام به آگاه سازی و اطلاع رسانی مسولین و جامعه هدف  از خدمات صندوق نماید.

مدیر صندوق در استان خراسان جنوبی به مبحث مهم اشتغال روستائیان اشاره کرد و ادامه داد: دولت دوازدهم حمایت جدی از مشاغل روستایی را در دستور کار قرار داده و وظیفه کارگزاران در این بخش، پیوند دادن بیمه روستائیان با اشتغال خرد در روستاها است. کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی موظفند صاحبان طرح های اشتغالزا را در روستاها شناسایی وجهت حمع بندی به صندوق استان ارسال نمایند.

در پایان این نشست، بنا به دستور  مدیر عامل محترم از  مدیر کارگزاری 60019 استان خراسان جنوبی و کارگزار ویژه شهرستان بیرجند مبتکر تمبر یاد بود بیمه  توسط مدیر استان تقدیر بعمل آمد .

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 758
  • 4,128,022
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©