اتصال مدیریت استان هرمزگان به سامانه "سرویس های داده عمومی دولت"

اتصال مدیریت استان هرمزگان به سامانه "سرویس های داده عمومی دولت"

در جهت هم سویی با سایردستگاه های اجرایی و همگام شدن با سیاست های این موضوع می توانیم اهداف و برنامه ها را جهت تحقق این مهم معطوف نماییم.


به گزارش روابط عمومی،در راستای اجرای سیاست های دولت الکترونیک و با فعال شدن سامانه «سرویس‌های داده عمومی دولت» و اتصال مدیریت استان به این سامانه امکان حذف تصویر اسناد هویتی (کپی) افراد فراهم گردید. 

محمدعلی دشوارگر مدیر استان هرمزگان با بیان اینکه بر اساس بخشنامه رسمی سازمان اداری و استخدامی کشور تمامی دستگاههای اجرایی،بانک ها،موسسات ارائه دهنده خدمات و… در راستای توسعه خدمات دولت الکترونیک می بایست با اتصال به این سامانه به تحقق اهدافی نظیر تسریع در امور مراجعه کنندگان ، کاهش استفاده از کاغذ کمک نمایند افزود:جهت هم سویی با سایردستگاه های اجرایی و همگام شدن با سیاست های این موضوع می توانیم اهداف و برنامه ها را جهت تحقق این مهم معطوف نماییم.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان هرمزگان گفت : این سامانه به سبب استقرار در بستر شبکه دولت دارای امنیت بالایی است و با اتصال به بانک اطلاعاتی دستگاه هایی نظیر سازمان ثبت احوال، پست و تنظیم مقررات ، امکان تطبیق و سنجش اطلاعات شناسایی و هویتی اشخاص را با ضریب امنیتی بسیار بالا فراهم نموده و در اختیار ادارات و سازمان ها قرار می دهد که تسریع در امور و افزایش رضایتمندی مراجعین را به دنبال خواهد داشت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,278
  • 3,867,991
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©