مدیر استان کردستان به معاونت سیاسی این استان پیشنهاد داد درصد نفوذ بیمه در روستاها یکی از شاخص های ارزیابی عملکرد بخشداران و دهیاران باشد

مدیر استان کردستان به معاونت سیاسی این استان پیشنهاد داد درصد نفوذ بیمه در روستاها یکی از شاخص های ارزیابی عملکرد بخشداران و دهیاران باشد

با حضور مدیر استان کردستان نشست هم اندیشی معاونین، بخشداران و مسئولین دفاتر سیاسی فرمانداری های تابعه استان کردستان برگزار گردید


احمد پور مدیر استان کردستان در نشست هم اندیشی معاونین فرمانداران شهرستانهای تابعه، بخشداران و همچنین مسئولین دفاتر سیاسی فرمانداری های که به ریاست حسین خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان و همچنین تعدادی از مدیران کل ستادی استانداری برگزار شد سخنرانی نمود.

احمد پور در این نشست که با حضور کلیه بخشداران استان، معاونین فرمانداران تابعه، تعدادی از مدیران کل ستادی استانداری و به ریاست معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار برگزار شد به ایراد سخنرانی پرداخت. وی ابتدا در مورد تاریخچه تشکیل صندوق در کشور و استان پرداخته و به صورت خلاصه مزایا و خدمات صندوق را برشمرد. سپس به یارانه بیمه ای پرداختی از طرف دولت به اقشار کم درآمد عضو صندوق بیمه روستائیان اشاره کرد و خاطرنشان نمود که در صورت افزایش تعداد بیمه شده در سطح استان، سهم بیشتری از این یارانه به استان کردستان تعلق می گیرد .

مدیر استان کردستان اهمیت و جایگاه صندوق در بحث توسعه روستائی را بیان نمود و در ادامه به تفاهم نامه منعقد شده فیمابین صندوق و دفتر توسعه مناطق محروم ریاست جمهوری در خصوص تشکیل ستادهای راهبردی در سطح استان و شهرستان ها اشاره و اظهار داشت ، مقرر است از تعدادی از فرمانداران و بخشداران فعال و برتر در حوزه عملکرد صندوق تجلیل به عمل آید.

آقای احمد پور به معاونت سیاسی استانداری پیشنهاد نمود، درصد نفوذ بیمه در روستاها به عنوان یکی از شاخص های ارزیابی عملکرد بخشداران و دهیاران لحاظ گردد. ایشان در پایان از بخشداران درخواست نمودند در جلساتی که با حضور دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستا برگزار می گردد و همچنین در مناسبات و بازدیدهای روستائی به امر ترویج بیمه روستائیان بیش از پیش همت گمارند.    

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,333
  • 3,874,634
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©