همایش سراسری کارگزاران استان گلستان برگزار شد

همایش سراسری کارگزاران استان گلستان برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان کارگزاران صندوق را سفیران رفاه اجتماعی در روستاها و مناطق عشایری استان قلمداد کرد و گفت کارگزاران می توانند به صورت چهره به چهره خدمات بیمه اجتماعی را معرفی نموده و با اطلاع رسانی گسترده امکان بهره مندی افراد از خدمات نظام را فراهم نمایند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گلستان همایش سراسری کارگزاران این استان به منظور ارتقاء دانش و مهارت مدیران و کارشناسان دفاتر کارگزاری صندوق و هم اندیشی و تبادل تجارب آنان و با حضور مدیران ستادی صندوق، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و معاون فرمانداری شهرستان علی آبادکتول برگزار گردید.

دانیال پولادوند مدیر استان در این همایش ضمن تبیین وضعیت کارگزاری های استان به عملکرد آنان اشاره کرد و بر تلاش مجدانه کارگزاران برای تحقق چشم انداز هر خانوار روستایی یک پوشش بیمه اجتماعی در سال جاری تاکید داشت.

مدیر صندوق استان با اعلام سیاست های صندوق خواستار بهبود فعالیت کارگزاران شد. پولادوند گفت؛ در حال حاضر 75 کارگزاری در نقاط مختلف استان وجود دارد تا امکان دسترسی آسان و ارائه خدمات مطلوب را به متقاضیان عضویت و بیمه شدگان صندوق فراهم نماییم .

پولادوند با برشمردن برخی خلاقیت ها و ابتکارات تعدادی از مدیران دفاتر کارگزاری صندوق گفت؛

پیشنهاد می کنم مدیران کارگزاری ضمن ارائه گزارش فردی خود در جلسات ماهیانه صندوق، نحوه اطلاع رسانی، تجارب و دستاوردهای تبلیغی خود را با سایر کارگزاران به اشتراک بگذارند.

عباس باقری مدیرکل وصول حق بیمه و حساب های انفرادی نیز در این جلسه با تشریح مبانی قانونی و تشکیلاتی صندوق های بازنشستگی، وضعیت بیمه پردازی افراد تحت پوشش کمیته امداد ، بهزیستی ، فرآیند سیستمی انتقال سوابق و نحوه پرداخت حق بیمه ایام وقفه را تشریح کرد.

مصطفی شریعتی مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور استان ها از رتبه بندی کارگزاری ها و انتخاب کارگزار معین در هر شهرستان خبر داد و افزود با صدور پروانه فعالیت برای کارگزاری های استان امکان صدور کارت شناسایی صندوق برای مدیران و کارشناسان دفاتر کارگزاری فراهم خواهد شد.

 سعید مازندرانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با حضور در این همایش در سخنانی کارگزاران صندوق را سفیران رفاه اجتماعی در روستاها و مناطق عشایری استان قلمداد کرد و یادآور شد کارگزاران می توانند به صورت چهره به چهره خدمات بیمه اجتماعی را معرفی نموده و با اطلاع رسانی گسترده امکان بهره مندی افراد از خدمات نظام را فراهم نمایند.

در ادامه کوهستانی معاون برنامه ریزی فرمانداری علی آبادکتول با ابراز خرسندی از اقدامات صندوق، آمادگی مجموعه فرمانداری، بخشداران و دهیاری های شهرستان را برای همکاری با صندوق بیمه اجتماعی اعلام کرد.

در پایان این گردهمایی احکام مستمری بیمه شدگان صندوق اعطاء و  از کارگزاران برتر استان تقدیر شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©