برگزاری جلسه مشترک کمیته فرش اصفهان و دفتر صندوق در استان

برگزاری جلسه مشترک کمیته فرش اصفهان و دفتر صندوق در استان

جلسه کمیته فرش استان اصفهان در محل ساختمان صنعت و معدن شهرستان اصفهان در تاریخ 10مرداد با حضور رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان اصفهان،فعالان عرصه تولید فرش دستباف استان،اعضای اتحادیه فرش استان و کارشناسان ...


جلسه کمیته فرش استان اصفهان در محل ساختمان صنعت و معدن شهرستان اصفهان در تاریخ 10مرداد با حضور رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان اصفهان،فعالان عرصه تولید فرش دستباف استان،اعضای اتحادیه فرش استان و کارشناسان صندوق بیمه اجتماعی روستائیان عشایر و کشاورزان استان اصفهان برگزار شد.

علاوه بر موضوعات جاری در این جلسه که مربوط به برگزاری نمایشگاه فرش استان در آذر ماه سال جاری بود نکاتی در خصوص هرچه بهتر برگزار شدن نمایشگاه فرش مطرح شد که در عین حال  می­تواند بستر مناسبی جهت معرفی صندوق و خدمات آن باشد. همچنین این فرصت فراهم می شود تا  کارشناسان صندوق اقدام به معرفی صندوق کنند و خدمات و آمار جذب بیمه شدگان در سطح استان را ارائه دهند. در ادامه این مراسم در جلسه پرسش و پاسخ ،حضار خواستار بسط ،گسترش و معرفی هر چه بهتر این صندوق نزد اعضاء و تولید کنندگان فرش در اقصی نقاط استان شدند.

هاشمی رئیس اداره فرش سازمان صنعت و معدن استان اصفهان نیز با حمایت از صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر خواستار حمایت حداکثری حاضرین و پشتیبانی همه جانبه از صندوق بیمه اجتماعی روستائیان عشایر و کشاورزان شدند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©