استاندار سیستان و بلوچستان احکام مستمری بگیران صندوق را اهداء کرد

استاندار سیستان و بلوچستان احکام مستمری بگیران صندوق را اهداء کرد

در جلسه شورای عشایر سیستان و بلوچستان ، احکام چند نفر از بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق توسط محبی نیا استاندار سیستان و بلوچستان اهداء شد .


 به گزارش روابط عمومی صندوق ،جلسه شورای عشایر استان با حضور استاندار ، معاونین استانداری ، رئیس سازمان مدیریت و  برنامه ریزی ومدیران  کل دستگاههای اجرایی عضو شورا در سیاه چادر منطقه عشایری شورک شهرستان زاهدان برگزار گردید .

 دراینجلسه استاندار ضمن قدردانی از تلاش عشایر غیور استان که با مشکلات فراوان ، دست از تولید برنداشته و از آنان بعنوان یک جامعه مولد و تاثیر گذار در اقتصاد  کشور  و  منطقه یاد نمود و اظهار داشت برای رفع مشکلات جامعه عشایری برنامه هایی در دست اجراست  و  یکی از چالش های پیش رو اجرای برنامه ها را  کمبود   منابع  ذکر نمود و از همه دستگاههای متولی خواست با هم افزایی و ایجاد راهکارهای جدید در جهت کمک و کاهش مسائل و مشکلات آنان،تلاش نمایند .

 طوقی مدیر کل عشایر استان نیز در این جلسه به آیین نامه ساماندهی عشایر و به برخی از موارد قانونی و مصوبات هیات وزیران که بعضی از دستگاه های عضو را مکلف  به انجام آن می نماید اشاره  و از مدیران دستگاها خواست در جهت اجرای آن به جامعه عشایری کمک نمایند و از بیمه اجتماعی جامعه عشایری بعنوان یکی از فعالیتهای مثبت یاد نمود  و به دلیل خشکسالی های اخیر  و تلف شدن دام ها خواستار مساعدت جهت پرداخت حق بیمه سهم بیمه شده گان عشایری گردید .

 در این جلسه شاقوزایی مدیر استان به  عملکرد بیمه اجتماعی  در  جامعه عشایری استان اشاره  و اعلام  نمود شرکت های تعاونی عشایری از کارگزاران  موفق  استان می باشد که جا  دارد از  زحمات مدیر کل عشایر  استان  و  مدیران عامل شرکتهای تعاونی عشایری  در زمینه ترویج فرهنگ بیمه تقدیر  و تشکر نمود و پیشنهاد نمود  با  توجه  به اینکه عشایر غیور استان توانایی پرداخت حداقل حق بیمه سالیانه را ندارند از محل اعتبارات دهیاریها با دستور استاندار این امر محقق شود .

در پایان جلسه محبی نیا استاندار احکام چند نفر از بازنشتگان و مستمری بگیران صندوق را به آنان اهدا نمود .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 548
  • 3,871,849
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©