اهداء احکام مستمری بگیران صندوق توسط وزیر اطلاعات

اهداء احکام مستمری بگیران صندوق توسط وزیر اطلاعات

علوی گفت : خدمت کردن به ملتی با چنین ویژگی‌هایی افتخاری بس بزرگ برای مسئولان نظام است.


سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات و احمدی استاندار کهگیلویه و بویر احمد با نمایندگان طوایف مختلف عشایر استان دیدار کردند. در این نشست، جمعی از عشایر با بیان خاطرات، رشادت‌ها و سلحشوری مردان و زنان این دیار، در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، وزیر اطلاعات در این دیدار به بیان ویژگی‌ها بخصوص حماسه‌آفرینی‌ها و رشادت‌های مردم لرزبان و عشایر غیور استان کهگیلویه و بویر احمد و حضور یکپارچه آنان در عرصه‌های حساس سیاسی پرداخت و افزود: تاریخ حماسه‌آفرینی‌ها و ایثار رزمندگان این خطه قهرمان‌پرور را که نقش‌آفرینی‌هایشان در هشت سال جنگ تحمیلی زبانزد بود را فراموش نخواهد کرد.

علوی اظهار داشت: خدمت کردن به ملتی با چنین ویژگی‌هایی افتخاری بس بزرگ برای مسئولان نظام است.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: در این سفر مشکلات و مطالبات مردم استان، بررسی و برای پیگیری به مسئولان ارائه می‌شود.

بنا بر این گزارش، در پایان جلسه، حکم مستمری بازنشستگی یکی از بیمه‌شدگان عشایر توسط وزیر اطلاعات اهدا گردید که در آن مسئولانی چون معاونان استاندار، مدیر کل اطلاعات استان، نماینده مردم شریف شهرستان‌های گچساران و باشت، رئیس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، مدیرکل دادگستری استان، مدیر کل امور عشایر، مدیر کل اموزش و پرورش عشایر، فرمانده سپاه عشایر استان، اصحاب رسانه و… حضور داشتند.

لازم به ذکر است بیش از ۱۲درصد در قالب ۱۱هزار و ۱۲۰خانوار از مجموع جمعیت ۷۱۳هزار نفری کهگیلویه وبویراحمد عشایر هستند. این میزان جمعیت از ۶ ایل بومی، ۲ طایفه قشقایی ، ۱۶ تیره ، ۱۸۱ طایفه و بیش از یکهزار و ۱۱۰ تش(اولاد) شکل گرفته است.
 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©