سهمیه تکلیفی شوراها و دهیاران بخش ندوشن اعلام شد

سهمیه تکلیفی شوراها و دهیاران بخش ندوشن اعلام شد

موسوی گفت: با توجه به اعلام سهمیه تکلیفی از طرف صندوق استان، دهیاران و شوراها موظفند تا پایان مردادماه، افراد فاقد بیمه را شناسایی و در موعد مقرر تعیین‌شده، جهت تشکیل میز خدمت حضور یابند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، نشست هماهنگی و توجیهی شوراها و دهیاران بخش ندوشن شهرستان میبد برگزار شد.

در این نشست، ابتدا ابراهیمی مدیر صندوق استان توضیحاتی در خصوص صندوق و وضعیت آماری آن بخش را ارائه داد و گفت: یکی از مباحث مهم و ضروری که در روستاها باید پیگیری شود مبحث بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر است که ضرورت دارد شوراها و دهیاران در این زمینه وارد شوند تا با همکاری یکدیگر افراد فاقد بیمه را شناسایی و به سمت صندوق سوق دهند .

وی در ادامه از بخشدار خواست تا سهمیه تکلیفی جذب و تمدید را در اختیار دهیاران و شوراها قرار دهد و آن‌ها را مکلف کنند تا در زمینه جذب، شناسایی و معرفی صندوق فعالیت داشته باشند .

موسوی، بخشدار بخش ندوشن، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را یکی از موارد مهم و اساسی برای روستائیان و کشاورزان عنوان کرد و گفت: با توجه به اعلام سهمیه تکلیفی از طرف صندوق استان ، دهیاران و شوراها موظفند تا پایان مردادماه افراد فاقد بیمه را شناسایی و در موعد مقرر تعیین شده جهت تشکیل میز خدمت حضور یابند .    

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 560
  • 3,871,861
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©