صندوق بیمه روستائیان و عشایر در مسیر تامین عدالت اجتماعی حرکت می‌کند

صندوق بیمه روستائیان و عشایر در مسیر تامین عدالت اجتماعی حرکت می‌کند

دومین همایش آموزشی و هم‌اندیشی کارگزاران استان مرکزی با هدف اطلاع از آخرین دستورالعمل‌ها و آموزش‌های تخصصی، کاربردی با حضور کارگزاران شهرستان‌های اراک، شازند، خنداب و محلات در دفتر استان برگزار شد.


به گزارش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، در ابتدای مراسم، زهدی سرپرست استان، حدیثی از امام صادق (ع) خواند که ایشان می‌فرمایند: «سه چیز است که همه مردم به آن‌ها نیاز دارند: امنیت، عدالت و آسایش».

وی در توضیح حدیث گفت: توجه ما به این موارد است و رسالت صندوق نیز در راستای تامین مفاد حدیث مذکور برای جامعه هدف می‌باشد. صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر در مسیر عدالت اجتماعی گام برداشته و در حال حرکت می باشد.

زهدی سپس ضمن تشریح دستورالعمل‌های نحوه محاسبه و ایجاد شناسه خلأهای بیمه‌ای و نحوه پرداخت حق‌الزحمه تشویقی کارگزاران، به اعضای حاضر در جلسه تاکید کرد: از فرصت بوجود آمده در جهت جذب و تمدید بیمه‌شدگان جوان بهره‌گیری کنید.

بنا بر این گزارش، در ادامه کارگزاران، پیشنهادات و عملکرد خود را تشریح کردند و تعداد جذب، تمدید و میانگین سنی بیمه‌شدگان و همچنین وضعیت مستمری‌بگیران به تفکیک هر کارگزاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 هم‌چنین گزارشی از  فعالیت‌های کارگزاران در حوزه تبلیغات و اطلاع‌رسانی ارائه شد که شامل اقداماتی نظیر توزیع بروشور در مراسم­ها و مناسبت‌ها، نصب بنر و بیلبورد فعالیت‌های بود. ضمن اینکه نشست با شوراهای اسلامی، دهیاران، ائمه جمعه و جماعات و معتمدان محلی، از دیگر اقداماتی بوده که در همین راستا صورت گرفته است.

در بخش دیگری از این مراسم، تجربیات کارگزاران مطرح شد. اهدای احکام مستمری درب منازل بیمه‌شدگان، چاپ کارت ویزیت کاغذی و الکترونیکی، فعالیت در فضای مجازی و سخنرانی در مراسمات مذهبی و مساجد از جمله تجربیات موفق کارگزاران در جهت جذب و تمدید عنوان شد.

در ادامه برنامه، کارشناس استان به آموزش کامل ثبت درخواست‌های مستمری، ثبت‌نام جدید و نحوه اسکن و بارگذاری ضمائم بیمه‌ای پرداخت و در پایان به سوالات و ابهامات کارگزاران پاسخ داده شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 552
  • 3,871,853
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©