برگزاری ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان وعشایر شهرستان کبودرآهنگ

برگزاری ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان وعشایر شهرستان کبودرآهنگ

فرماندار شهرستان کبودرآهنگ اظهار داشت: خدمات ارزشمندی که توسط این صندوق ارائه می شود باید در دستورکار تمامی مسئولان شهرستان قرار گیرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، جلسه ستاد راهبردی صندوق شهرستان کبودرآهنگ در محل فرمانداری شهرستان  کبودرآهنگ با حضور  فرماندار بخشداران ، مسئولین  ادارات و کارگزاران صندوق برگزار شد.

مهدی سماواتی،  مدیر صندوق استان ، بعد از آنکه گزارش کاملی از وضعیت آماری شهرستان کبودرآهنگ و اقدامات صورت گرفته بیان کرد، گفت:  امیدواریم  با  تلاش  و کوشش، مدیریت  جهادی  و همکاری   مسئولان و ایجاد هم‌افزایی بین  دستگاه‌های اجرایی شهرستان کبودرآهنگ، در آینده نزدیک، شاهد  پوشش حداکثری بیمه‌ای دراین شهرستان باشیم .

مهدوی اظهار داشت:  خدمات ارزشمندی که توسط این صندوق ارائه می شود باید در دستورکار تمامی مسئولان این شهرستان قرار گیرد وهر پانزده روز از روند اقدامات انجام شده گزارش کاملی  ارائه شود.

وی در ادامه گفت: باید تمامی دستگاه‌های اجرایی در حوزه روستا همکاری بیشتری داشته باشند تا بتوانیم جمعیت  بیشتری از این قشر زحمت‌کش جامعه را تحت پوشش قرار دهیم. یکی از خصوصیات این صندوق  پرداخت دو برابری حق بیمه توسط دولت است که به روستائیان کمک می‌کند راحت‌تر بیمه شوند .

پورمجاهد، مدیرکل دفترامور روستایی اظهار داشت: این صندوق  می تواند آرامش خاطری برای آینده روستائیان وعشایر باشد  و پرداخت دو برابری سهم دولت، راه  بیمه شدن را  تسهیل کرده  است.

در پایان این جلسه، کارگزاران صندوق، گزارش کاملی  از وضعیت خود ارائه دادند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©