برگزاری سومین کارگاه آموزشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان وعشایر استان همدان

برگزاری سومین کارگاه آموزشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان وعشایر استان همدان

مدیر صندوق استان همدان اظهار داشت: دولت اهتمام ویژه ای به تکریم قشر روستایی و کشاورز کشور دارد، چراکه این قشر علاوه بر قناعت و مصرف کم، مولد نیز هست.


سومین کارگاه آموزشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان وعشایر استان همدان، درمحل  اداره کل صنعت معدن وتجارت  همدان با حضور تمامی  کارگزاران صندوق  و معاون بازرگانی اداره کل صنعت معدن وتجارت و مسئولان فرش شهرستان‌های استان برگزار شد.

سماواتی، مدیر صندوق استان ضمن خیر مقدم، از حضور کارگزاران در سومین کارگاه آموزشی تقدیر و تشکر نمود و برگزاری هم‌اندیشی کارگزاران در همایش‌های ماهانه را یکی از راه‌های توسعه بیمه در استان و رفع نواقص کارگزاران در مناطق دانست.

وی بالاترین سرمایه هر کشور، سازمان و نهاد را سرمایه انسانی خواند و اعلام کرد: جهت ارتقای این سرمایه بایستی تمام توان خود را به کار بندیم.

سماواتی ادامه داد: دولت اهتمام ویژه‌ای به تکریم قشر روستایی و کشاورز کشور دارد چرا که این قشر علاوه بر قناعت و مصرف کم، مولد نیز هست.

مدیر صندوق استان همدان به ارائه آمار کارگزاری‌ها و مقایسه آن با مدت مشابه در سال گذشته پرداخت و خواستار تلاش جدی کارگزاران در خصوص حضور در روستاها شد.

وی با اشاره به درست نمودن فایلی در استان که گزارش وضعیت بیمه ماهانه کارگزاران را نسبت به سهمیه تکلیفی آنها اعلام می‌کند، گفت: تلاش جدی در خصوص جذب و تمدید بیمه‌شدگان از مسائل بسیار مهم صندوق است که این کار از طریق ملاقات‌های چهره‌به‌چهره در روستاها و مناطق عشایری، آشنایی مردم با شرایط و مزایای صندوق صورت می‌گیرد.

سماواتی افزود: اجرای این نوع تبلیغات و شناسایی افراد فاقد بیمه اجتماعی به خود روستائیان کمک می‌کند و ما هم باید آن‌ها را به شرایط آینده خودشان مطلع کنیم تا به سمت بیمه هدایت شوند.

در ادامه کارشنانسان صندوق استان، آموزش کاملی ازبخشنامه‌ها ارائه دادند و به پرسش‌های کارگزاران پاسخ دادند.

بنابراین گزارش در سومین کارگاه آموزشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان وعشایر استان همدان، زرین دلاور، معاون بازرگانی اداره کل صنعت معدن وتجارت استان گفت: این اداره کل از همه توان خود در جهت خدمت به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و اهداف تفاهم‌نامه به خصوص جامعه قالی‌بافان استفاد خواهد کرد.

وی در ادامه اظهار داشت: مزایای صندوق موجب ایجاد امید و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی خواهد شد و در زمان کهولت سن، به کمک جامعه هدف خواهد رسید و در همین راستا این اداره کل به جامعه قالی‌بافان اطلاع‌رسانی نموده تا از این خدمت ارزشمند استفاده کنند.

در پایان همایش از مسئولان فرش شهرستان‌های استان، توسط معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن وتجارت تقدیر به عمل آمد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 314
  • 4,142,488
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©