برگزاری نشست‌های مشورتی دوره ای کارگزاران خراسان جنوبی

برگزاری نشست‌های مشورتی دوره ای کارگزاران خراسان جنوبی

سومین نشست دوره‌ای کارگزاران استان به صورت متمرکز در شهرستان طبس برگزار شد.


به گزارش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، در ابتدای همایش ، فرج‌زاده، مدیر  استان خراسان جنوبی  ضمن تشریح دستورالعمل‌های نحوه محاسبه و ایجاد شناسه خلأهای بیمه‌ای و نحوه پرداخت حق‌الزحمه تشویقی کارگزاران، گفت: از فرصت بوجود آمده در جهت جذب و تمدید بیمه‌شدگان جوان بهره‌گیری کنید.

بنا بر این گزارش، در ادامه، کارگزاران، پیشنهادات و عملکرد خود را تشریح کردند و تعداد جذب، تمدید و میانگین سنی بیمه‌شدگان و همچنین وضعیت مستمری‌بگیران به تفکیک هر کارگزاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 هم‌چنین مدیر استان گزارشی از  فعالیت‌های کارگزاران در حوزه تبلیغات و اطلاع‌رسانی ارائه داد که شامل اقداماتی نظیر توزیع بروشور در مراسم­ها و مناسبت‌ها، نصب بنر و بیلبورد فعالیت‌های بود.

در بخش دیگری از این مراسم، تجربیات کارگزاران مطرح شد. اهدای احکام مستمری در مجالس روستایی، چاپ کارت همیار بیمه، فعالیت در فضای مجازی و سخنرانی در مراسمات مذهبی و مساجد از جمله تجربیات موفق کارگزاران در جهت جذب و تمدید عنوان شد.

در ادامه برنامه، کارشناس استان به آموزش کامل ثبت درخواست‌های مستمری، ثبت‌نام جدید و نحوه اسکن و بارگذاری ضمائم بیمه‌ای پرداخت و در پایان به سوالات و ابهامات کارگزاران پاسخ داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©