جلسات کارشناسی تفاهم‌نامه‌های صندوق با دستگاه‌های اجرایی هر سه ماه برگزار خواهد شد

جلسات کارشناسی تفاهم‌نامه‌های صندوق با دستگاه‌های اجرایی هر سه ماه برگزار خواهد شد

با هدف پیگیری مستمر و اجرای مفاد تفاهم‌نامه‌های صندوق با ارگان‌ها و دستگاه‌های مختلف، جلسه هماهنگی و توجیهی با کلیه رابطان و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی، جلسه‌ای در محل مدیریت صندوق استان برگزار شد.


به گزارش به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، اولین جلسه هماهنگی و توجیهی کارشناسان و رابطان دستگاه‌های اجرایی که با صندوق در سطح ملی یا استانی تفاهم‌نامه منعقد نمو‌ده‌اند، برگزار شد.

 در این جلسه شاقوزایی ضمن تشریح اهداف ، سیاست‌ها و برنامه‌های صندوق در سال جاری به موضوع مهم فرهنگ و اطلاع‌رسانی به جامعه هدف مشترک دستگاه‌های اجرایی اشاره و اظهار نمود هدف اصلی از انعقاد تفاهم‌نامه، آگاهی و اطلاع‌رسانی از خدمات دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی است. دیگر هدف این طرح، ارائه خدمات مطلوب و شایسته به جامعه هدف است و می‌بایست با همفکری و هم‌اندیشی یکدیگر، مصوبات و مفاد تفاهم‌نامه‌ها پیگیری و به نحو احسن اجرایی گردد، تا بازخورد این همکاری برای مردم ملموس باشد و در این زمان حساس، ضروری است تا هر یک از دستگاه‌ها از ظرفیت یکدیگر در جهت خدمت به مردم نهایت استفاده را ببرند.

بنا بر این گزارش، مقرر شد نمایندگان دستگاه‌ها با هماهنگی صندوق مفاد تفاهم‌نا‌مه‌ها را پیگیری و هر سه ماه، گزارش عملکرد و فعالیت‌های خود را ارائه نمایند. سپس نمایندگان دستگاه‌ها به بیان پیشنهادات و نقطه‌نظرات خود در جهت هر چه بهتر اجرایی شدن تفاهم‌نامه‌ها پرداخته و آمادگی کامل خود را برای اجرای سیاست‌های صندوق اعلام نمودند که مهمترین خواسته آن‌ها توزیع بروشور، بنر و پوستر تبلیغاتی صندوق بود که مقرر شد مدیریت استان موضوع را با فوریت از ستاد پیگیری نماید .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,463
  • 3,901,144
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©