دومین نشست سراسری و کارگاه آموزشی کارگزاران استان خراسان رضوی برگزار شد

دومین نشست سراسری و کارگاه آموزشی کارگزاران استان خراسان رضوی برگزار شد

معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور گفت: کارگزاران به عنوان مجریان بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر، خط مقدم خدمت به جامعه شریف، پرتلاش و سخت‌کوش روستایی و عشایری هستند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، دومین نشست سراسری و کارگاه آموزشی کارگزاران استان خراسان رضوی، با حضور شیبانی فرماندار شهرستان نیشابور ، کاظمی مدیر استان ، باقری مدیر کل  وصول حق بیمه و حساب‌های انفرادی ، سهیلی مدیرکل تعهدات قانونی ، بازنشستگی و مستمری ،تعدادی از کارشناسان ستادی و استانی و کلیه  کارگزاران استان خراسان رضوی در محل سالن اجتماعات اردوگاه باغرود  شهرستان نیشابور برگزار شد .

در ابتدای این نشست، شیبانی معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور ضمن خیرمقدم به تمامی مهمانان حاضر در همایش به جهت حضور در شهرستان نیشابور از اهمیت بیمه‌های اجتماعی برای جامعه روستایی و عشایری استان گفت و افزود: ارزش کار کارگزاران به عنوان خط مقدم خدمت به جامعه شریف، پرتلاش و سخت‌کوش روستایی و عشایری است. عشایر و روستائیان، تمام عمرخود را در جهت کسب روزی حلال صرف می‌کنند و به همین خاطر ما باید آینده روشنی را برای جامعه روستایی تمهید کنیم و به عبارتی کرامت انسانی آن‌ها را پاس بداریم تا مطمئن باشند در نهایت و  در دوران استراحت و بازنشستگی، فرصت خوبی برای آن‌ها فراهم خواهد شد.

وی در پاین صحبت‌هایش، آمادگی مجموعه فرمانداری به جهت اجرای این طرح ملی و پوشش بیمه‌ای را حداکثری اعلام نمود.

درادامه این نشست، کاظمی مدیر استان ضمن خیر مقدم و تشکر از برگزارکنندگان همایش درخصوص بعد معنوی و توجه به عدل و عدالت اجتماعی و ضرورت توجه کارگزاران به اهمیت کار خود، گفت: اجرای طرح بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر در راستای لایه‌بندی تامین اجتماعی و ساختار نظام جامع رفاه است.

او سپس به تحلیل وضعیت فعلی استان نسبت به سایر استان‌ها و تعداد بیمه‌شدگان پرداخت و افزود: ضروری است توجه بیشتری در مقوله جذب و تمدید جامعه روستایی و عشایری داشته باشیم.

در ادامه باقری، مدیر کل  وصول حق بیمه و حساب‌های انفرادی به بیان فعالیت اداره کل وصول حق بیمه و حساب‌های انفرادی پرداخت و خواستار توجه کارگزاران و همکاران استانی شد و افزود: این کار باعث بهره‌برداری بیشتر از تفاهم‌نامه‌های منعقده بین صندوق و سایر دستگاهای اجرایی کشور می‌شود، از جمله میراث فرهنگی ، شرکت ملی فرش و … که ماحصل زحمات زیاد  همکاران ستادی است.

وی افزود :هدف از برگزاری این نشست‌ها در استان تبادل دانش بین مجموعه صندوق و کارگزاران است تا بتوانیم آینده بهتری را برای صندوق رقم بزنیم.

  در ادامه، سهیلی مدیرکل تعهدات قانونی، بازنشستگی و مستمری، با بیان اهمیت برگزاری نشست کارگزاری‌ها، افزود: امیدواریم با این هم‌نشینی و هم‌فکری‌ها بتوانیم به تسهیل و روانسازی در انجام امور مردم بپردازیم.

هم‌چنین وی به موضوعاتی مانند ازکارافتادگی و بازنشستگی و ضرورت پاسخگویی مناسب به بیمه شدگان پرداخت و فرآیند اجرایی حوزه تعهدات قانونی و مستمری‌ها را تشریح نمود.

در ادامه جلسه دو نفر از کارگزاران استان به بیان ایده‌های جدید در حوزه کارگزاری که باعث موفقیت آنان در جذب و تمدید بیمه‌شدگان و بهره‌برداری بیشتر شده است را بیان نمودند که راهکارها ی مطرح شده مورد تایید حاضران قرار گرفت .

در پایان نیز ضمن تقدیر و تشکر از دو تن ازکارگزاران، لوح یادبود به تعدادی از مستمری‌بگیران صندوق اهدا شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©