مصوبات جلسه ستاد راهبردی صندوق استان مازندران اعلام شد

مصوبات جلسه ستاد راهبردی صندوق استان مازندران اعلام شد

در جلسه ستاد راهبردی صندوق استان مازندران تاکید شد اداره کل دفتر امور روستایی نسبت به تخصیص سهمیه اجباری بیمه نمودن روستائیان برای دهیاران اقدام و پیگیری لازم را جهت تحقق آن داشته باشد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، پیرو جلسه ستاد راهبردی صندوق استان مازندران در مورخ سوم مردادماه سال جاری، مصوباتی در نظر گرفته شد که نتایج‌اش به دفتر مرکزی صندوق ارسال شد.

در این جلسه که اسلامی، استاندار مازندران و واعظ‌‌مهدوی، مدیرعامل صندوق و برخی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان و فرمانداران استان حضور داشتند، مقرر شد که کارگروه ویژه‌ای ذیل ستاد راهبردی استان به مسئولیت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی تشکیل شود که در آن مدیران کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری، دفتر امور اجتماعی و فرهنگی، دفتر امور روستایی و شوراها، دفتر امور شهری و شوراها و صندوق بیمه اجتماعی استان، حضور داشته باشند و ضمن برگزاری نشست‌های ماهانه نتیجه را به استاندار اعلام کنند.

هم‌چنین تاکید شد اداره کل دفتر امور روستایی نسبت به تخصیص سهمیه اجباری بیمه نمودن روستائیان برای دهیاران اقدام و پیگیری لازم را جهت تحقق آن داشته باشد.

علاوه بر این، مشخص شد، فرمانداران استان نسبت به تشکیل جلسه ستاد راهبردی در شهرستان‌ها به صورت ماهانه اقدام و نتیجه اقدامات را به اداره کل سیاسی اعلام کنند و با پیگیری مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان با روستائیان و عشایر صداوسیمای استان نسبت به اطلاع‌رسانی مستمر به مردم برای معرفی صندوق در رسانه استانی اقدام نماید.

بنا به این گزارش، از دیگر مصوبات جلسه ستاد راهبردی عبارت بودند از: اداره کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری نسبت به برگزاری جلسات منطقه‌ای بخشداران طبق روال گذشته اقدام نموده و با تخصیص سهمیه‌ای مشخص، جهت بیمه نمودن روستائیان برای بخشداران پیگیری لازم را جهت تحقق آن انجام دهند. هم‌چنین اداره کل فنی و حرفه‌ای استان نسبت به هدایت و راهنمایی کار آموزان خود جهت عضویت در صندوق اقدام کند.

در این نشست مقرر شد اداره کل صنعت، معدن و تجارت و اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی استان در خصوص جذب قالیبافان و صاحبان صنایع دستی در بیمه با صندوق بیمه اجتماعی استان همکاری لازم را داشته باشند و اداره کل جهاد کشاورزی استان به عنوان دستگاه متولی بخش کشاورزی و کشاورزان استان، در خصوص جذب این قشر زحمت‌کش استان در بیمه، همکاری کنند

در پایان اعلام شده است که با پیگیری اداره کل دفتر امور شهری و و شوراها شهرداران شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر استان، ظرف مدت یک ماه جلسه‌ای را با صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستائیان و عشایر استان برگزار کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,471
  • 3,901,152
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©