انتصاب مدیر صندوق اردبیل به عضویت شورای برنامه ریزی و توسعه استان

انتصاب مدیر صندوق اردبیل به عضویت شورای برنامه ریزی و توسعه استان

به گزارش روابط عمومی، طی حکمی از سوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل،رضا عبدالهی مدیر استانی صندوق اردبیل به عنوان عضو شورای برنامه ریزی و توسعه استان منصوب شد. با توجه به اهمیت جایگاه شورای برنامه ...


به گزارش روابط عمومی، طی حکمی از سوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل،رضا عبدالهی مدیر استانی صندوق اردبیل به عنوان عضو شورای برنامه ریزی و توسعه استان منصوب شد.

با توجه به اهمیت جایگاه شورای برنامه ریزی و توسعه استان به عنوان بالاترین نماد تصمیم گیری و نظارت در خصوص راهبری و مدیریت توسعه درون و برون گرایی و منطقه ای و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در استان ها، عضویت صندوق در شورای برنامه ریزی و توسعه استان ها می تواند در ارتقای جایگاه صندوق و شتاب دادن به توسعه ماموریت ها در جامعه هدف و عملیاتی نمودن برنامه های صندوق بسیار موثر و در رفع محدودیت ها و مشکلات در فرایند خدمات رسانی بسیار راهگشا باشد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,790
  • 4,190,671
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©