جلسه هم اندیشی مدیران استانی و ستادی در ماهنشان برگزار شد

جلسه هم اندیشی مدیران استانی و ستادی در ماهنشان برگزار شد

مدیرعامل صندوق گفت: ما یک صندوق بیمه‌ای هستیم و روابط عمومی ما به نوعی واحد بازاریابی ما است و این را هم در نظر داشته باشید که همه ما باید بدنه روابط عمومی باشیم، چون بخش مهمی از کار ما، همین بازاریابی است.


به گزارش روابط عمومی، نوبت عصر روز نخست پنجمین اجلاس سراسری مدیران صندوق که در استان زنجان برگزار شده بود، به طرح گزارش مدیران استانی و ستادی اختصاص یافت.

در این نشست که در محل فرمانداری شهرستان ماهنشان برگزار شده بود، ابتدا بحث‌هایی درباره فرم کارت‌های بیمه‌شدگان مطرح شد و پیشنهادات مختلفی درباره نحوه و چگونگی صدور کارت‌ها ارائه شد. بعد از آن معاونت اقتصادی و بودجه ستاد، گزارشی از جلسه این معاونت با مدیران استانی صندوق قرائت کرد و به برنامه و بودجه سال ۹۷ پرداخت. مدیران استانی نیز پیشنهاداتی درباره نوع واگذاری بودجه هر استان داشتند و درباره پرداخت مستقیم یا غیرمستقیم بودجه به کارگزاری‌ها، فواید و ضررهای هر کدام از حالت‌ها، صحبت شد.

بنا به این گزارش، در ادامه این نشست، مواردی چون نحوه بایگانی مدارک در استان‌ها، امنیت آن‌ها و الکترونیکی کردن‌شان به بحث گذاشته شد و سپس از ابهامات قانون ۱۰ سال بازنشستگی با سن ۷۰ سال گفته شد. به همین بهانه محمدرضا واعظ مهدوی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر توضیح داد: کارگزاران باید اطلاعات کافی در زمینه قوانین بیمه‌ای داشته باشند تا بتوانند در راستای سیاست‌های صندوق عمل کنند. بدین منظور لازم است ابتدا خود مدیران استانی در این باره توجیه شوند و بدانند که بازنشستگی پیش از موعد، بار مالی پیش‌بینی‌نشده دارد و باید مدیران استانی و کارگزاران ما بدانند که شکل دادن درست فرهنگ بیمه‌ای و آینده‌نگری یکی از مهم‌ترین مسئولیت‌هایشان است.

سپس مدیرعامل صندوق از جلسات ماهانه مدیران استانی با کارگزاران‌شان توضیح خواست و گفت در برگزاری این جلسات و هم‌چنین ارسال گزارش‌های این جلسات، بیشتر دقت و اهتمام داشته باشید.

در بخش دیگر این نشست، علی نیلی سرپرست روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی رکوع اعلام آمادگی کرد که طبق سیاست‌گذاری جدید روابط عمومی صندوق، این بخش حاضر است تمام توان و تخصص خود را در خدمت مدیران و استان‌ها قرار دهد تا صندوق دستاورد بهتری داشته باشد و گروه هدف، شناخت بیشتری از خدمات ما پیدا کنند. این هدف محقق نمی‌شود، تا زمانیکه روابط عمومی و مدیران استانی به هم اعتماد کنند و رابطه‌ای دوطرفه شکل بگیرد. هم‌چنین نیلی از همکاری بیشتر با مدیران استانی استقبال کرد و گفت روابط عمومی می‌تواند کلاس‌های کوتاه‌مدت، در جهت توانمندسازی نیروهای استانی، برگزار کند.

بعد از صحبت‌های نیلی ، مدیرعامل صندوق نیز تصریح کرد که ما یک صندوق بیمه‌ای هستیم و روابط عمومی ما به نوعی واحد بازاریابی ما است و این را هم در نظر داشته باشید که همه ما باید بدنه روابط عمومی باشیم، چون بخش مهمی از کار ما، همین بازاریابی است. به همین منظور هم لازم است با روش‌های جدید بازاریابی بیشتر آشنا شویم.

اختتامیه روز نخست پنجمین اجلاس سراسری مدیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، میزبان مجتبی نوری، فرماندار شهرستان ماهنشان بود.نوری با تشکر از برگزاری جلسه در شهرستان محروم ماه نشان درباره ظرفیت این شهرستان در حوزه روستایی و کشاورزی توضیحاتی ارائه داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 546
  • 3,871,847
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©