واعظ مهدوی دفتر کارگزاری 63042 استان زنجان را افتتاح کرد

واعظ مهدوی دفتر کارگزاری 63042 استان زنجان را افتتاح کرد

یک کارگزاری جدید در ماهنشان افتتاح شد که واعظ‌مهدوی با حضور در محل کارگزاری، ابراز امیدواری کرد نماینده‌های صندوق و کارگزاری‌ها بتوانند خدمت مهمی به مردم شهرها و روستاهای محروم داشته باشند تا شاهد کمتر شدن فاصله‌ها باشیم.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، دومین روز نشست پنجمین اجلاس سراسری مدیران صندوق در استان زنجان، در محل فرمانداری شهرستان ماهنشان برگزار شد. در ابتدای این برنامه، محمدرضا واعظ‌ مهدوی، مدیرعامل صندوق، به مناسبت پیش رو بودن ۲۸ مرداد، نکاتی درباره نهضت ملی شدن صنعت نفت گفت و خاطرنشان کرد باید از حوادث و تجربه‌های این واقعه مهم تاریخ معاصر برای امروزمان استفاده کنیم.

پس از سخنرانی مدیرعامل صندوق، صورتجلسه نشست‌های هم‌اندیشی و آموزشی کارگزاران استان قرایت شد و راجع به هر یک از بخش‌های آن توضیح داده شد. هم‌چنین تاکید شد مدیران استان‌ها و یا کارگزاران، احکام مستمری را طی مراسمی خاص به بیمه‌شدگان اهدا کنند و ارتباط خود را با گروه هدف بیشتر کنند.

در پایان این جلسه و بعد از طرح و بررسی نظرات مختلف راجع به مسائلی چون مشکلات مدیران و کارگزاران، مدیرعامل صندوق تاکید کرد مهم‌ترین هدف این جلسات هماهنگی و همسو شدن است. کاری که باید در مرحله بعد توسط مدیران استان با کارگزاران‌شان صورت گیرد.

بنا به این گزارش، پس از اتمام جلسه، مدیران استانی و هیات همراه از تعدادی روستاهای منطقه و طرح‌های اشتغال‌زای استان دیدن کردند که نخستین مقصد، ایستگاه تحقیقات درختان چندمنظوره در توابع شهرستان ماهنشان بود. مجموعه‌ای که از سال ۸۶ بنا شده بود و محصولاتی که نیاز آبی کمتری دارند، در آن کشت می‌شدند. مسئول و کارشناسان این ایستگاه تحقیقاتی توضیحاتی راجع به فعالیت‌های خود ارائه دادند و از ویژگی‌های مزارع دیم و آبی خود گفتند و در نهایت مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، از باغ پسته، گوجه فرنگی و آفتابگردان ایستگاه تحقیقات درختان چندمنظور دیدن کرد.

بازدید از اولین کارگاه پرورش ماهی شهرستان ماهنشان از دیگر برنامه‌های روز دوم پنجمین اجلاس سراسری مدیران صندوق در استان زنجان بود. هم‌چنین یک کارگزاری جدید در ماهنشان افتتاح شد که واعظ‌مهدوی با حضور در محل کارگزاری، ابراز امیدواری کرد نماینده‌های صندوق و کارگزاری‌ها بتوانند خدمت مهمی به مردم شهرها و روستاهای محروم داشته باشند تا شاهد کمتر شدن فاصله‌ها باشیم.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، پس از افتتاحیه کارگزاری، برنامه پیاده‌روی در ماهنشان داشت و با مردم شهر، دیدارها و گفت‌وگوهایی صمیمی داشت. در آخرین برنامه دو روزه پنجمین اجلاس سراسری مدیران صندوق در استان زنجان، مدیرعامل صندوق در سیزدهمین برنامه ملی آش ایرانی در منطقه گاوازنگ زنجان شرکت کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©