حضور صندوق در دهمین جشنواره تابستانی مونسون

حضور صندوق در دهمین جشنواره تابستانی مونسون

نخستین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر سیستان و بلوچستان در قالب جشنواره مونسون از 22 لغایت 26 مرداد در سالن چند منظوره منطقه آزاد چابهار برگزارشد .


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، نخستین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر سیستان و بلوچستان با هدف آشنایی با جاذبه‌ها و توانمندی‌های روستائیان و عشایر با محوریت صنایع دستی متنوع استان، آیین‌های بومی، محلی و ملی ، موسیقی سنتی شهرستان‌ها ، غذاها و پوشاک سنتی برگزار شد.

از دیگر اهداف این نمایشگاه که با همکاری منطقه آزاد چابهار و اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری جشنواره مونسون برگزار شده بود، معرفی روستاهای هدف گردشگری استان بود.

بنا به این گزارش، جشنواره مونسون که با استقبال پرشور مردم و مسئولان کشوری و استانی مواجه شده بود، غرفه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان، حضوری پررنگ داشت که یکی از اهداف آن علاوه بر معرفی صندوق و اطلاع رسانی به جامعه هدف، اجرای برخی از مفاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک سازمان صنایع دستی و گردشکری بود .

از غرفه صندوق علاوه بر مردم منطقه و استان، مهمانان ویژه همچون رضوی، معاون توسعه امور روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری، محبی استاندار، معاونان استانداری، فرمانداران ، بخشداران و دهیاران دیدن کردند .

در این نمایشگاه علاوه بر عرضه و فروش محصولات صنایع دستی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های مناطق روستایی و عشایری استان در اختیار علاقمندان قرار گرفت .

در نمایشگاه حدود 300 نفر از روستائیان و عشایر از 19 شهرستان استان شرکت داشتند .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 604
  • 3,888,859
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©