افزایش 115 درصدی آمار مستمری بگیران استان یزد

افزایش 115 درصدی آمار مستمری بگیران استان یزد

مدیر استان یزد گفت: در استان یزد حدود 2 هزار و 449 خانوار در حال دریافت انواع مستمری هستند به طوری که سال گذشته در زمینه مستمری های از کارافتاده حدود 76درصد رشد داشته است .


به گزارش روابط عمومی ، نشست هماهنگی و توجیهی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان یزد با حضوربخشدار ، شوراها و دهیاران بخش مرکزی بافق در این شهرستان برگزار شد.

مدیر استان یزد در این نشست درخصوص مزایا و حمایت های صندوق توضیحاتی را ارائه داد و از رشد 115درصدی کل مستمری بگیران در استان خبر داد و افزود: در استان یزد حدود 2 هزار و 449 خانوار در حال دریافت انواع مستمری هستند به طوری که سال گذشته در زمینه مستمری های از کارافتاده حدود 76درصد رشد داشته است .
ابراهیمی بر لزوم معرفی مزایای این صندوق به افراد جامعه هدف تاکید کرد و گفت:در صورت معرفی مزایای این صندوق، پیش بینی می شود که ضریب نفوذ آن 10درصد افزایش یابد . وی مشکل عمده شهرستان بافق را عدم اطلاع رسانی دقیق و عدم اطلاع و بهره مندی جامعه هدف از مزایای این بیمه بیان کرد و گفت: از ظرفیت هزار و 500نفری روستاهای شهرستان، 500 بیمه شده داریم که 100نفر آن ها فعال هستند و با توجه به سهمیه تکلیفی ابلاغ شده و همچنین در پیش رو بودن تشکیل اولین میز خدمت استان در آن شهرستان می طلبد که با همکاری شوراها و دهیاران در سطح روستاها بتوان این ظرفیت را افزایش داد.

پور امینی بخشدار مرکزی بافق گفت با توجه به سهمیه تکلیفی اعلام شده تعداد جامعه شمول شهرستان بالا می باشد بنابراین کلیه دهیاران و شوراها طبق سهمیه تکلیفی اعلام شده موظفند به صورت چهره به چهره اطلاع رسانی لازم در این خصوص را انجام و افراد فاقد بیمه را شناسایی کرده و نسبت به بیمه نمودن آنها با کارگزاری های شهرستان اقدام نمایند .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,644
  • 4,124,772
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©