حضورمدیر صندوق سیستان و بلوچستان در شهر مرزی دوست محمد

حضورمدیر صندوق سیستان و بلوچستان در شهر مرزی دوست محمد

همزمان با هفته دولت ،مراسم نماز عید سعید قربان با حضور شاقوزایی مدیر صندوق سیستان و بلوچستان در شهر مرزی دوست محمد ، مرکز شهرستان هیرمند برگزار شد.


یکی از برنامه های مدیران در هفته دولت ، یادآوری و گزارش سیاستها ، برنامه ها و خدمات دولت محترم برای مردم می باشد  که با همین هدف و آشنایی مردم  نمازگزار با اهداف و خدمات صندوق ، شاقوزایی مدیر صندوق استان در مراسم نماز با شکوه عید سعید قربان شهر دوست محمد در مرز کشور افغانستان شرکت و  به ایراد سخنرانی پرداخت .

وی ضمن تشریح برنامه ها و خدمات قابل ارائه صندوق برای مردم به ویژه روستائیان ، عشایر و ساکنین شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت ، بزرگترین مزیت صندوق را کمک و مساعدت دولت محترم در پرداخت دو سوم حق بیمه هر خانوار مشمول صندوق یادآوری و خاطر نشان کرد با توجه به نقش و اهمیتی که شما تولید کنندگان ، زحمتکشان و مرزداران در اقتصاد کشور و همچنین حفاظت از مرزها دارید ، دولت و نظام مکلف است از شما در زمان پیری ، ازکارافتادگی و پس از فوت از خانواده شما حمایت کند و بر  اساس اصل 29 قانون اساسی این حق شماست که این بیمه اجتماعی را از دولتمردان مطالبه نموده  و خود را در برابر مخاطرات اجتماعی بیمه نمایید و  وظیفه ما مسئولین حضور در بین مردم و بیان خدمات و عملکرد دولت در حوزه های مختلف می باشد .

 وی ضمن بر شمردن شرایط و مزایای صندوق از نمازگزاران خواست با توجه به اهمیت بیمه در زندگی آینده آنها و اینکه از نظر علمای اهل سنت این بیمه اشکال شرعی ندارد ، نسبت به این مهم اقدام و خدمات دولت محترم را برای سایرین بازگو نمایند .

شاقوزایی اظهار داشت کارگزاران صندوق در سطح شهرستان هیرمند آماده هر گونه راهنمایی و مشاوره در جهت شفافیت این بیمه هستند و جهت کسب اطلاعات بیشتر و نام نویسی به آنها مراجعه نمایند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©