دومین کارگاه آموزشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی رکوع در شهرستان مریوان برگزار گردید

دومین کارگاه آموزشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی رکوع در شهرستان مریوان برگزار گردید

مدیر صندوق استان کردستان : هدف از برگزاری جلسات را توانمندسازی کارگزاران ،استفاده از ظرفیتهای سایر شهرستانها ، آشنایی چهره به چهره کارگزاران با یکدیگر ، ابلاغ بخشنامه ها و دستور العمل ها و ... اظهار داشتند .


به گزارش روابط عمومی ،دومین همایش کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی رکوع در شهرستان مریوان برگزار گردید .

در این همایش که در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان مریوان برگزار شد مدیر صندوق در استان ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین هدف از برگزاری این جلسات را استفاده از ظرفیت های سایر شهرستانها ، آشنایی چهره به چهره کارگزاران با یکدیگر ، ابلاغ بخشنامه ها و دستور العمل ها ، شناسایی نقاط ضعف و قوت ، حل مشکلات موجود ، راه های گسترش نفوذ بیمه در استان اظهار داشتند .

احمدپور توضیحاتی در خصوص بخشنامه خلاهای بیمه ای بیان داشته و هدف از ابلاغ این بخشنامه را جلب رضایت آن دسته از بیمه شدگان موضوع این بخشنامه عنوان داشتند .

همچنین ایشان جهت کاهش هزینه ها ، خواستار استفاده کارگزاران از سامانه اشتراک فایل (سامانه فایل سرور ) شد و بیان داشتند منبعد کلیه بخشنامه ها ، دستور العملها ، گزارشات و … در این سامانه بارگزاری می گردد و هیچ مدرکی به صورت فیزیکی برای کارگزاران ارسال نمی گردد .

وی به سهمیه تکلیفی هر کارگزار ، درصد جذب بیمه شده ، تعداد خانوار بیمه شده ، تعداد ساکنین بخش و … اشاره و اطلاعات هر بخش را جهت استحضار حاضرین تشریح و خواستار تلاش همه جانبه و بیش از پیش هر کارگزار جهت دست یابی به سهمیه تکلیفی شد و عنوان داشتند هر کارگزار می بایست بر اساس سهمیه تکلیفی ابلاغی تا پایان سال جاری به این مهم دست یابد .

در ادامه توسط کارشناسان وصول حق بیمه و تعهدات قانونی مدیریت استان ، کلیه بخشنامه ها ، دستور العمل ها ، نحوه بررسی مدارک فوتی ، تشریح و به صورت مصداقی آموزش داده شد .

همچنین کارگزاران گزارش خود را در خصوص تعداد جذب بیمه شده ، میانگین سنی بیمه شدگان جدید ، وضعیت مستمری بگیران ، فعالیتهای انجام شده در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی ، گزارش پیرامون فعالیت هایی با رویکرد اشتغال زایی روستایی ، اهدا احکام مستمری بگیران و تعاملات و دیدار چهره به چهره با مخاطبان را ارائه نمودند.

 در پایان نیز جلسه پرسش و پاسخ کارگزاران برگزار و به صورت مبسوط به سوالات و ابهامات آنان پاسخ داده شد .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,222
  • 3,867,935
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©