افتتاح اولین میز خدمت صندوق در روستای باجگان استان یزد

افتتاح اولین میز خدمت صندوق در روستای باجگان استان یزد

در آستانه هفته دولت اولین میز خدمت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان یزد با حضور جمعی از مسئولان در روستای باجگان افتتاح شد .


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، در آستانه هفته دولت اولین میز خدمت صندوق با حضور مدیر صندوق استان، طالعی، معاون فرماندار بافق، پورامینی، بخشدار مرکزی بافق و جمعی از مسئولان در روستای باجگان شهرستان بافق افتتاح شد .

ابراهیمی در حاشیه این افتتاحیه بر لزوم معرفی مزایای این صندوق به افراد جامعه هدف تاکید کرد و اهداف تشکیل میز خدمت در روستاها را معرفی بهتر و صریح‌تر صندوق دانست و گفت: شناسایی افراد فاقد بیمه، تعامل ادارات مرتبط با جامعه هدف و دسترسی آسان و سهولت در انجام امور صندوق از دیگر اهداف تشکیل میزهای خدمت است.

وی افزود: می‌توان امیدوار بود با همکاری شوراها، دهیاران و مسئولان مرتبط با جامعه هدف در سطح روستاها بتوان ظرفیت اصلی را شناسایی و  افزایش داد.

لازم به ذکر است با تشکیل این میز خدمت گروهی به عضویت صندوق درآمدند و گروه کثیری نیز توسط کارشناسان بیمه مشاوره و راهنمایی شدند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 565
  • 3,871,866
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©