برگزاری ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر شهرستان فامنین

برگزاری ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر شهرستان فامنین

فرماندار شهرستان فامنین اظهار داشت: این صندوق مخاطب خود را قشر محروم و زحمت‌کش جامعه قرار داده و این نشان از اهمیت این قشر برای آنان دارد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر شهرستان فامنین در محل فرمانداری با حضور  فرماندار، بخشداران ، مسئولان ادارات و کارگزاران صندوق برگزار شد .                                                     

مهدی سماواتی مدیر صندوق استان ، گزارش کاملی از وضعیت آماری شهرستان فامنین  و اقدامات صورت گرفته ارائه و بیان کرد.

وی  ادامه داد : شهرستان فامنین به جهت جذب بیمه‌‌شده از درصدبالایی در بین شهرستان‌های استان برخوردار است که نشان از فعالیت برنامه‌ریزی شده و مستمر کارگزارانوآگاهی مردم فهیم فامنینازمزایای این بیمه دارد.

سماواتی گفت: دهیارانو شوراها می‌توانند با زمینه‌سازی حضور کارگزاران صندوق در روستا موجب رشد بیمه در این مناطق شوند.هرجا که این عزیزان کنار کارگزاران بوده‌اند، افزایش جذب و تمدید بیمه صورت پذیرفته  است.

 سید مجید شماعی، فرماندار شهرستان فامنین در این جلسه اظهار داشت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، مخاطب خود را قشر محروم و زحمت‌کش جامعه قرار داده و این نشان از اهمیت این قشر برای آنان دارد.

وی ادامه داد: باید تمامی دستگاه‌های اجرایی در حوزه روستا همکاری بیشتری داشته باشند تا بتوانیم جمعیت  بیشتری از این قشر زحمت کش جامعه را تحت پوشش قرار دهیم  و یکی از خصوصیات این صندوق  پرداخت دو برابری حق بیمه توسط دولت است که به روستائیان کمک می‌کند راحت‌تر بیمه شوند .

در پایان این جلسه کارگزاران صندوق شهرستان فامنین گزارش کاملی از وضعیت بخش‌های مورد فعایت ارائه دادند و نظرات و پیشنهادهای خود را ازمسئولان شهرستان درخواست کردند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,024
  • 4,190,905
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©